Prowadzi swój biznes. "Nie mam czasu na oddech"

Prowadzi swój biznes. "Nie mam czasu na oddech"

Leszek Lichota opowiedział o świętach
Leszek Lichota opowiedział o świętach
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
23.11.2023 08:57, aktualizacja: 23.11.2023 11:53

Leszek Lichota zagrał w kilkudziesięciu filmach i serialach. Niedawno mogliśmy oglądać go w roli profesora Rafała Wilczura w nowej ekranizacji "Znachora" w reżyserii Michała Gazdy. W jednym z najnowszych wywiadów wyznał prawdę o tym, jak spędza święta.

Leszek Lichota jest doskonale znany polskim widzom. Aktor zdobył ogólnopolską popularność dzięki występowi w serialu "Na Wspólnej" w latach 2003-2009, gdzie wcielał się w rolę Grzegorza Zięby.

Oprócz tego wystąpił w kilkudziesięciu różnych innych produkcjach filmowych i telewizyjnych. Głośny był chociażby serial "Wataha", w którym Lichota zagrał kapitana Straży Granicznej Wiktora Rebrowa. Z kolei w ostatnim czasie szerokim echem odbił się jego występ w nowej ekranizacji powieści "Znachor".

Leszek Lichota o planach zawodowych. Podjął decyzję

W rozmowie z Anną Gondecką, reporterką serwisu dziendobry.tvn.pl, Lichota przyznał, że już jakiś czas temu podjął ważną decyzję dotyczącą swojego życia zawodowego. - Parę lat temu zdecydowałem, że będę robił jedną rzecz na raz, a nie kilka, więc to daje mi rytm, który nie jest męczący. Teraz jesteśmy w trakcie zdjęć do czwartego sezonu "Skazanej", a od nowego roku zacznę zdjęcia do nowego serialu z półki premium, więc nie mam czasu na oddech - podkreślił aktor.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Odniósł się także do planów na grudniowy czas świąteczno-noworoczny. - Jednak bardzo pilnuję, żeby ten nadchodzący czas świąteczny i sylwestrowy był poświęcony rodzinie i bliskim, i żeby nic mi tam nie wpadało - zaznaczył.

Leszek Lichota o świętach. Tak je obchodzi

Lichota został zapytany również o to, jak wygląda celebrowanie Bożego Narodzenia w jego domu. Okazało się, że ze względu na przekonania, w jego domu święta wyglądają zupełnie inaczej niż kiedyś.

- Odchodzimy od obchodzenia świąt bożonarodzeniowych z racji ateizmu. To jest dla nas spotkanie rodzinne, które ma coraz mniej wspólnego z aspektem religijnym. Na takim jesteśmy teraz etapie - wyjaśniał.

Prywatnie Lichota jest związany z aktorką Iloną Wrońską, z którą ma dwójkę dzieci: córkę Nataszę oraz syna Kajetana. Oprócz pracy na planie, para zajęła się glampingiem - stworzyła w Beskidach pole kempingowe, na którym znajdują się drewniane domki oraz modne namioty.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta