Nie ma żony. Bez ogródek mówi, co naprawdę za tym stoi

Nie ma żony. Bez ogródek mówi, co naprawdę za tym stoi

Leszek Lichota skończył 45 lat
Leszek Lichota skończył 45 lat
Źródło zdjęć: © AKPA
17.08.2023 09:23, aktualizacja: 17.08.2023 09:54

Leszek Lichota 17 sierpnia skończył 45 lat. Od lat żyje w związku z Iloną Wrońską, z którą doczekał się dzieci. Para razem otworzyła też własny biznes, ale nie zdecydowała się na małżeństwo. Jak aktor tłumaczył brak sformalizowania relacji?

Choć rzadko decyduje się rozmawiać o życiu prywatnym, wiadomo, że ukochaną poznał na planie serialu "Na Wspólnej". Od momentu, gdy zaczęli się spotykać, są praktycznie nierozłączni.

- Na pewno od razu była chemia. Ja jednak nie zakochuję się bez bliższego poznania drugiej osoby. Jestem dość ostrożna w sprawach męsko-damskich. Leszek musiał zdobyć moje zaufanie - przyznała w rozmowie z Interią Ilona Wrońska.

Lata mijają, a aktorzy nadal pozostają w szczęśliwej relacji. Nigdy jednak nie ukrywali, że związku nie zamierzają sformalizować.

"Małżeństwo jest instytucją zbędną"

Fakt, że Leszek Lichota i Ilona Wrońska żyją od lat bez ślubu, dla niektórych osób mógł być nieco zadziwiający. Sami zakochani podkreślają, że do tego, aby żyć szczęśliwie i tworzyć rodzinę wcale nie jest potrzebny "świstek papieru".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Aktor w rozmowie z magazynem "Grazia" określił małżeństwo jako "zbędną instytucję", która nie daje żadnej gwarancji na udane życie. Dodał, że przykładem na szczęśliwy związek bez sformalizowania jest jego relacja z Iloną.

- Jeśli któreś z nas wylądowałoby w szpitalu i to drugie miałoby utrudniony dostęp do dokumentów, wtedy okazałoby się, po co te formalności. Ale to bariery, które sami sobie narzucamy. Poza tą jedną sferą jestem naprawdę tradycyjny - wspomniał w przytoczonym wywiadzie.

Wrońska dla Interii dodała, że oczywiście obowiązują pewne zasady, a nad relacją trzeba cały czas pracować. Gdy spełniamy ten warunek, związek może trwać długie lata.

Żyją w zgodzie. Mają wiele wspólnych planów

Para doczekała się dwójki dzieci - Nataszy oraz Kajtka. Często razem podróżują. Pociechy aktorów nie chodzą do szkoły - ich rodzice postawili na edukację domową. Jednym z marzeń Lichoty i Wrońskiem był wspólny biznes. Udało im się to zrealizować; od pewnego czasu są właścicielami glampingu we wsi Jaśliska. Przeglądając Instagram aktorki, można wywnioskować, że jeżdżą tam bardzo często.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl