Trwa ładowanie...

Ma 21 lat i dwoje dzieci. "Hejterzy zakładają, że mają różnych ojców"

Samantha de Laar ma dopiero 21 lat i już doczekała się dwójki dzieci. Młoda mama bardzo często mierzy się z przykrymi komentarzami na temat swój oraz maluchów. "Ludzie ciągle mnie oceniają" - mówi na TikToku.

Share
21-letnia Samantha ma dwoje dzieci 21-letnia Samantha ma dwoje dzieci Źródło: Instagram, fot: samdelaar
dhxqnxk

Samantha, mimo młodego wieku, odnosi sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym. Jest szczęśliwą mamą, żoną, a do tego prowadzi własny biznes. Wciąż jednak spotyka się z hejtem od osób, które oceniają całą sytuację bez wiedzy, jak naprawdę wygląda jej życie.

Młoda mama mierzy się z ogromną krytyką i niedorzecznością

W tiktoku zatytułowanym "Sąd młodej mamy" Samantha wyjaśniła, jak to jest być mamą w wieku 21 lat w dobie mediów społecznościowych. De Laar wyznała, że niektóre komentarze postronnych osób są wręcz absurdalne - spotkała się m.in. ze stwierdzeniem, że jej dzieci są "błędem młodości"!

dhxqnxk

- Ktoś mi kiedyś powiedział: nie wiesz, czym są zabezpieczenia? - mówi młoda kobieta.

Samantha ze smutkiem zauważa, że odsetek ludzi, którzy wszędzie głoszą swoją "jedyną rację" jest niepokojący. Po nagraniu De Laar okazało się bowiem, że nie nie tylko ona boryka się z podobnymi sytuacjami.

- Jedziemy na tym samym wózku. Mam już roczne dziecko i termin na następny poród - wszyscy wokół mnie oceniają - odważyła się napisać jedna z internautek.

"Moje dzieci były zaplanowane!"

TikToki Samanthy cieszą się sporą popularnością, podobnie jej konto na Instagramie. 21-latka podkreśla, że pragnie walczyć z takim traktowaniem młodych kobiet, które żyją na własnych zasadach i są za to krytykowane.

dhxqnxk

- Ludzie myślą, że tylko dlatego, że jestem młoda, to nie jest życie, którego chciałam. Tymczasem ono wygląda dokładnie tak, jak planowałam! - podkreśla Samantha.

Wczesne macierzyństwo potrafi być dla części społeczeństwa problematyczne. Nie jest też dobrze widziane późne decydowanie się na dzieci. Cóż, wszystkim dogodzić się nie da. Najważniejsze to żyć po swojemu i nie przejmować się tego typu docinkami.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Gwiazdy, które zostały mamami w bardzo młodym wieku

dhxqnxk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhxqnxk
dhxqnxk