Blisko ludziMa 21 lat i dwoje dzieci. "Hejterzy zakładają, że mają różnych ojców"

Ma 21 lat i dwoje dzieci. "Hejterzy zakładają, że mają różnych ojców"

21-letnia Samantha ma dwoje dzieci
21-letnia Samantha ma dwoje dzieci
Źródło zdjęć: © Instagram | samdelaar
28.11.2021 16:38, aktualizacja: 28.11.2021 16:51

Samantha de Laar ma dopiero 21 lat i już doczekała się dwójki dzieci. Młoda mama bardzo często mierzy się z przykrymi komentarzami na temat swój oraz maluchów. "Ludzie ciągle mnie oceniają" - mówi na TikToku.

Samantha, mimo młodego wieku, odnosi sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym. Jest szczęśliwą mamą, żoną, a do tego prowadzi własny biznes. Wciąż jednak spotyka się z hejtem od osób, które oceniają całą sytuację bez wiedzy, jak naprawdę wygląda jej życie.

Młoda mama mierzy się z ogromną krytyką i niedorzecznością

W tiktoku zatytułowanym "Sąd młodej mamy" Samantha wyjaśniła, jak to jest być mamą w wieku 21 lat w dobie mediów społecznościowych. De Laar wyznała, że niektóre komentarze postronnych osób są wręcz absurdalne - spotkała się m.in. ze stwierdzeniem, że jej dzieci są "błędem młodości"!

- Ktoś mi kiedyś powiedział: nie wiesz, czym są zabezpieczenia? - mówi młoda kobieta.

Samantha ze smutkiem zauważa, że odsetek ludzi, którzy wszędzie głoszą swoją "jedyną rację" jest niepokojący. Po nagraniu De Laar okazało się bowiem, że nie nie tylko ona boryka się z podobnymi sytuacjami.

- Jedziemy na tym samym wózku. Mam już roczne dziecko i termin na następny poród - wszyscy wokół mnie oceniają - odważyła się napisać jedna z internautek.

"Moje dzieci były zaplanowane!"

TikToki Samanthy cieszą się sporą popularnością, podobnie jej konto na Instagramie. 21-latka podkreśla, że pragnie walczyć z takim traktowaniem młodych kobiet, które żyją na własnych zasadach i są za to krytykowane.

- Ludzie myślą, że tylko dlatego, że jestem młoda, to nie jest życie, którego chciałam. Tymczasem ono wygląda dokładnie tak, jak planowałam! - podkreśla Samantha.

Wczesne macierzyństwo potrafi być dla części społeczeństwa problematyczne. Nie jest też dobrze widziane późne decydowanie się na dzieci. Cóż, wszystkim dogodzić się nie da. Najważniejsze to żyć po swojemu i nie przejmować się tego typu docinkami.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także