Ma dwie córki. Jedna z nich jest niezwykle podobna do mamy

Ma dwie córki. Jedna z nich jest niezwykle podobna do mamy

Sędzia Anna Maria Wesołowska ma dwie córki, które poszły w jej ślady
Sędzia Anna Maria Wesołowska ma dwie córki, które poszły w jej ślady
Źródło zdjęć: © AKPA
23.04.2024 09:23, aktualizacja: 23.04.2024 09:54

Anna Maria Wesołowska to sędzina w stanie spoczynku, która zdobyła popularność za sprawą paradokumentu "Sędzia Anna Maria Wesołowska". Prawniczka ma dwie córki, które poszły w jej ślady. Jedna z nich jest niezwykle podobna do mamy.

Gdy w 2006 roku na antenie TVN pojawił się program "Sędzia Anna Maria Wesołowska", blondwłosa prawniczka szybko zdobyła rozpoznawalność, a w tzw. court show wcielała się w samą siebie. To właśnie to spowodowało, że wkrótce stała się najpopularniejszą sędziną w Polsce.

O życiu prywatnym sędziny do dziś wiadomo nie wiele. Anna Maria Wesołowska przez blisko 50 lat była żoną Ryszarda Wesołowskiego, z którym doczekała się dwóch córek. Obydwie pociechy zdecydowały się na otworzenie własnej kancelarii.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Tak wygląda młodsza córka sędziny Anny Marii Wesołowskiej

Starsza córka słynnej sędziny to Izabela Wesołowska-Świder, która jest adwokatem i specjalizuje się w prawie budowlanym, prawie pomocy publicznej oraz prawie nieruchomości. Młodsza córka sędziny jest radcą prawnym i ukierunkowała się w prawie cywilnym i handlowym.

To właśnie Dominika 14 lat temu dała się sfotografować z matką na jednej z branżowych imprez. Już wtedy podobieństwo między nią a Anną Marią Wesołowską było bardzo widoczne.

Tak wygląda córka Anny Marii Wesołowskiej
Tak wygląda córka Anny Marii Wesołowskiej© AKPA

Tak dziś wygląda młodsza córka Anny Marii Wesołowskiej

Dziś młodsza córka sędziny jest absolwentką prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, ale także szczęśliwą żoną i matką.

Na stronie kancelarii prawnej Wesołowskich, znajduje się informacja, i Dominika posiada doświadczenie w prowadzeniu złożonych spraw sądowych, w tym w procesach cywilnych przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka. Brała również udział w  "transakcjach sprzedaży sieci podmiotów świadczących usługi medyczne oraz przygotowywaniu planów przekształceń, fuzji i podziałów spółek, wnoszenia aportów oraz likwidacji przedsiębiorstw".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Materiały WP
Materiały WP© Materiały własne

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta