Ma już 16 lat. Rodzice Julii pękają z dumy

Ma już 16 lat. Rodzice Julii pękają z dumy

Córka Głogowskiej i Gąsowskiego ma już 16 lat
Córka Głogowskiej i Gąsowskiego ma już 16 lat
Źródło zdjęć: © AKPA
29.11.2023 10:48, aktualizacja: 29.11.2023 11:48

16 lat minęło jak jeden dzień. Córka Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego już nie jest małą dziewczynką. Nastolatka ma swój styl i stawia pierwsze kroki w branży rozrywkowej. Rodzice pękają z dumy.

Ich uczucie narodziło się na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Choć byli ze sobą ponad 10 lat, nie przetrwało. Owocem miłości Anny Głogowskiej i Piotr Gąsowskiego jest córka Julia. Nastolatka jest ich oczkiem w głowie i wielką dumą.

16-letnia Julia. "Cały tata"

Julia to zdecydowanie córeczka tatusia. - Moja miłość do Julki, do dzieci, jest miłością zwierzęcą. Zrobię dla nich wszystko. I zabiję każdego, kto zechce je skrzywdzić. Jestem rodzicem zakręconym - mówił aktor w rozmowie z "Vivą!".

Znani rodzice chętnie pokazują na swoich profilach w mediach społecznościowych zdjęcia Julii.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ostatnio Anna Głogowska opublikowała fotografię Julii z wizyty u optyka. 16-latka ubrana jest w biały T-shirt i czarną marynarkę. Ma na szyi łańcuszek z wisiorkiem w kształcie krzyża, długie kolczyki, charakterystyczną fryzurę i okrągłe okulary.

Internauci od razu zauważyli podobieństwo do ojca. "Cały tata" - napisała jedna z komentujących. Niektórzy stwierdzili jednak, że Julia ma również cechy mamy.

Anna z 16-letnią córką Julią
Anna z 16-letnią córką Julią© Instagram | annaglogowska_official

Stawia na dubbing

Julia Gąsowska idzie w ślady rodziców. Pomimo szkolnych obowiązków, córka Głogowskiej i Gąsowskiego rozpoczęła karierę zawodową.

W 2021 roku nastolatka dostała angaż do słuchowiska. Jej ojciec zapewniał, że nie ma to związku z tym, że ma znanych rodziców.

"Wszystkim tym, którzy myślą, że to ja jej załatwiłem rolę, spieszę z informacją... Julka wzięła udział w castingu, mało tego, o tym, że ten casting wygrała, dowiedziałem się post factum" - stwierdził wówczas Piotr Gąsowski.

Rok później Julia użyczyła głosu bohaterce produkcji Disneya "To nie wypanda". Anna Głogowska nie kryła radości z tego powodu.

"Moje serce pęka z dumy… I choć wiem, że to nie 'wypanda' — będę się chwalić! I trąbić! Cieszyć! Pękać dalej, na zdrowie! Hurra! Nareszcie" - pisała na Instagramie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także