Mało kto wie, że ma też córki. Oto jak wygląda najmłodsza

Mało kto wie, że ma też córki. Oto jak wygląda najmłodsza

Zygmunt Chajzer jest ojcem trojga dzieci
Zygmunt Chajzer jest ojcem trojga dzieci
Źródło zdjęć: © AKPA
08.02.2024 19:42, aktualizacja: 08.02.2024 20:58

Zygmunt Chajzer jest ojcem trojga dzieci. Choć jego syn, Filip, jest doskonale znany z programów telewizyjnych, o córkach wiadomo niewiele. Najmłodsza Weronika nie poszła jego śladami. Czym zajmuje się 34-letnia córka Chajzera?

Zygmunt Chajzer jest jednym z najpopularniejszych prezenterów w Polsce, który może pochwalić się nie tylko udanym życiem zawodowym, ale i prywatnym. Od lat jest związany z Dorotą, którą poznał podczas przeprowadzenia wywiadów z uczestniczkami konkursu Miss "Lata z radiem". Zauroczony jej urodą, zaproponował rozmowę, a następnie kawę. Od tamtej pory są nierozłączni. Mają dwoje dzieci: Filipa i Weronikę. Oprócz tego Chajzer ma córkę z poprzedniego związku, Karolinę.

Jak wygląda córka Zygmunta Chajzera?

Jedyny syn Zygmunta Chajzera, Filip, jest doskonale znanym w Polsce dziennikarzem i byłym prowadzącym program "Dzień Dobry TVN". Młodsza córka, Weronika, nie poszła jednak w ślady ojca. Jak wiadomo, obecnie 34-letnia, zajmuje się pracą w marketingu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

34-latka odziedziczyła jednak po ojcu miłość do sportu. Mało kto wie, że Zygmunt Chajzer jest w końcu absolwentem studiów na Akademii Wychowania Fizycznego.

- Najpierw było pływanie, potem jazda figurowa na łyżwach, jak je zakładała, to miała prawie dwa metry wzrostu, bo Weronika jest wyższa ode mnie, ma około 1.86 wzrostu. W siatkówce grała w pierwszej lidze, co uważam za duży sukces - ujawnił Zygmunt Chajzer w rozmowie z Faktem.
Weronika Chajzer z ojcem
Weronika Chajzer z ojcem© Instagram | wer_chajzer

Kim jest Karolina Chajzer?

Przed zapoznaniem drugiej żony, Zygmunt Chajzer miał już za sobą jedno małżeństwo. To z niego ma najstarszą córkę, Karolinę, o której niewiele mówi jednak publicznie. Jak wiadomo, córka prezentera mieszka za granicą i nie przyjeżdża zbyt często do Polski.

W rozmowie z Beatą Cichecką sprzed kilku lat, Zygmunt Chajzer zdradził, że Karolina jest mamą. Ma córkę Ewę, której on, ze względu na odległość, nie może widywać regularnie.

- Moja druga wnuczka mieszka w Szwecji. To córka mojej najstarszej córki Karoliny, która jest tam już od wielu lat. Ewa Matylda to cudowne dziecko. Jest dziewczynką otwartą, uśmiechniętą i radosną - mówił o wnuczce.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta