Trwa ładowanie...

Ma prawie 100 lat. Zdradza swój sposób na długowieczność. "To zdaje się działać"

Betty White 17 stycznia 2022 roku skończy sto lat. Aktorka podbija małe i wielkie ekrany. White zawsze jest uśmiechnięta i wesoła. W rozmowie z reporterami zdradza, co pozwala jej cieszyć się świetnym zdrowiem.

Share
Betty White 17 stycznia skończy 100 lat Betty White 17 stycznia skończy 100 lat Źródło: Instagram, fot: bettymwhite
d2x71pe

Betty White jest nazywana "Pierwszą Damą Telewizji". Gwiazda gościła na małym ekranie nieprzerwanie przez 60 lat. Aktorka potrafi każdego zarazić swoim optymizmem. Z okazji zbliżających się okrągłych urodzin gwiazdy media zainteresowały się tym, w jaki sposób udaje się jej zachować tak świetną formę. Wypowiedzi White mogą nieźle zaskoczyć.

Betty White zdradza swój sposób na długowieczność. Tego się nie spodziewacie

Amerykańska aktorka niedawno udzieliła wywiadu dla People. Podczas rozmowy z dziennikarzem portalu podała zadziwiające informacje.

d2x71pe

"Staram się unikać wszystkiego, co zielone i to zdaje się działać" - miała powiedzieć White, zapytana o swoją dietę.

Według osobiste asystentki gwiazdy, ta zamiast podążać za jedzeniowymi trendami, z chęcią zjada hot dogi oraz pije wódkę. Podczas przerwy na planie zdjęciowym jej ulubioną przekąską jest kanapka z masłem orzechowym, sałatą lodową i kiełbasą bolońską. I to oczywiście na białym pieczywie. Kiersten Mikelas dodaje, że jest to symboliczny wybór, ponieważ taką przegryzkę małej White serwowała jej mama.

Aktorka o przepisie na życie. Nie chodzi tylko o dietę

W udzielanych wywiadach Betty White wspomina o tym, że przyszła na świat jako "zezowata optymistka" i zawsze stara się patrzeć na pozytywne aspekty w życiu.

d2x71pe

"Mam to po mamie (...). Myślę, że mam farta, będąc w dobrej formie. Czuję się świetnie. To niesamowite" - czytamy wśród licznych wypowiedzi aktorki.

Gwiazda chętnie udziela też jednej rady - "Smakuj każdą chwilę". Słowa te, niczym mantra, towarzyszą jej codziennie. 99-latka mieszka w Los Angeles, gdzie spędza czas m.in. oglądając rozgrywki golfa, układając puzzle oraz grając w różne gry. White ma też swój rytuał - każdego ranka wysyła zmarłemu mężowi pocałunek.

Magazyn People nie mógł pominąć też pytania o to, jak wyglądają plany aktorki na świętowanie setnych urodzin. Artystka stwierdziła, że nie planuje niczego wielkiego - będzie skromne przyjęcie.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Sekret długowieczności najstarszego Kanadyjczyka

d2x71pe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2x71pe
d2x71pe