Blisko ludziMaciej Dowbor o kwarantannie z żoną i córkami. Szykują imprezę

Maciej Dowbor o kwarantannie z żoną i córkami. Szykują imprezę

Maciej Dowbor o kwarantannie z żoną i córkami. Szykują imprezę
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Aleksandra Kisiel
22.03.2020 09:59, aktualizacja: 23.03.2020 10:52

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska modelowo stosują się do zaleceń sanepidu. Zostali w domu i starają się zorganizować zajęcia swoim córkom. A raczej to Janina i Helena organizują je rodzicom. Dziennikarz pokazał, jak to wygląda.

Córki Macieja Dowbora, Janina i Helena, od 10 dni cieszą się nieustającą uwagą rodziców. I patrząc na instagramowy profil Dowbora, nieźle wykorzystują fakt, że tata nie ma żadnej możliwości ucieczki. Dowbor i Koroniewska mogą sobie pozwolić na pozostanie w domu i z szacunku do tych, którzy takiej możliwości nie mają, nie wychodzą niepotrzebnie.

Manicure a'la Maciej Dowbor

Mąż Joanny Koroniewskiejopublikował swoje zdjęcie w niecodziennej stylizacji. Ze spinkami we włosach, naszyjnikiem z koralików i pomalowanymi na różowo paznokciami. Jak informuje swoich fanów, to efekt 10 dni przebywania sam na sam z trzema kobietami.

"Zaczyna się robić groźnie. Córki postanowiły mnie przyszykować na dzisiejszą domówkę u Dowborów" – pisze i zaprasza fanów na niedzielne spotkanie o godzinie 22. Oczywiście nie chodzi o imprezę z udziałem gości twarzą w twarz. Dowbor i Koroniewska poważnie traktują zagrożenie związane z pandemią koronawirusa i stosują się do wytycznych ministerstwa zdrowia. Impreza odbędzie się zatem przez internet.

Jak informuje Maciej Dowbor, o 22 na koncie Joanny Koroniewskiej szykuje się niespodzianka. Mamy tylko nadzieję, że do tego czasu Janina i Helena zdążą zrobić tacie makijaż i namówią go na zmianę kostiumu. Biała koszulka na tle ozdób i różowego, brokatowego manicure wypada zdecydowanie zbyt skromnie!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl