Trwa ładowanie...

Maciej Dowbor zażartował z mamy. Jego wpis robi furorę

Maciej Dowbor jest bardzo aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych. Jego instagramowy profil obserwuje w tym momencie 201 tys. użytkowników. Ostatnio postanowił skomentować tam artykuł poświęcony jego mamie.

Share
Maciej Dowbor zażartował z mamy
Maciej Dowbor zażartował z mamyŹródło: East News, Fot: Adam Jankowski/Reporter
d1f10gf

Matką Macieja Dowbora jest oczywiście Katarzyna Dowbor. Dziennikarka urodziła syna, gdy miała zaledwie 21 lat – jego ojcem jest jej pierwszy mąż – Piotr Dowbor – profesor nauk matematycznych.

Trudne relacje

Pani Katarzyna otwarcie przyznawała w wywiadach, że nie była wówczas gotowa na macierzyństwo. Gdy tylko pojawiła się możliwość pracy w Telewizji Polskiej, postawiła na karierę. Po rozwodzie rodziców chłopiec został sam z ojcem w Toruniu.

Pan Maciej wrócił do dzieciństwa w rozmowie z magazynem "Twój Styl". - Byłem mały, gdy rodzice się rozwiedli, właściwie nie pamiętam, jak wyglądał mój świat z mamą. Każde dziecko chciałoby zaznać matczynej czułości, pewnie mi tego brakowało – mówił.

d1f10gf

Szczęśliwie, decyzja z przeszłości nie zaważyła na relacjach matki i syna. Od wielu lat mają ze sobą świetny kontakt, a pani Katarzyna pomaga chętnie w opiece nad wnuczkami: Heleną oraz Janiną.

Żarty z mamy

Ostatnio pan Maciej postanowił trochę publicznie pożartować. Pech chciał, że padło właśnie na jego mamę. Na swoim instagramowym profilu zamieścił screen artykułu noszącego tytuł "Pomaga dzieciom urządzić dom".

Oczywiście, autor miał na myśli pomoc potrzebującym rodzinom w ramach programu "Nasz nowy dom", którego pani Katarzyna jest gospodynią. Jednak Maciej Dowbor postanowił wykorzystać okazję. Napisał bowiem:

d1f10gf

- Chciałbym również dodać, że @katarzyna_dowbor_official nie tylko spłaca nasze kredyty, pomaga urządzić nowe mieszkanie, ale również wiąże mi buty przed wyjściem z domu, przywozi do pracy obiadek, pierze moje ubrania oraz dobiera garderobę. A przede wszystkim każdego dnia dzwonię do niej i skarżę się na wszystkich kolegów i koleżanki, którzy dla mnie byli niesympatyczni. Więc uważajcie jak fikacie do mnie, bo Dowborowa Was dojedzie... w końcu ma kontakty. Ci tabloidziarze to mają ku... fantazję.

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. "Uwielbiam twój humor, dystans do wszystkiego i normalność. Tak trzymaj" czy "Wchodząc na twoje konto zawsze jestem mega rozbawiona" – pisali w komentarzach.

Głos zabrali także inni znani i lubiani, np. Roma Gąsiorowska, która zażartowała: "Pożycz proszę mamę na chwile, chciałabym poskarżyć się na kilka koleżanek i kolegów, co mi zazdroszczą i źle życzą".

d1f10gf

Co myślicie o żarcie Macieja Dowbora? Udało mu się was rozbawić?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Znane dzieci gwiazd, które przysparzają im problemów

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1f10gf

Podziel się opinią

Share
d1f10gf
d1f10gf