GwiazdyMacierzyństwo ją przytłoczyło. O pomoc poprosiła księżną Kate. "Ma doświadczenie"

Macierzyństwo ją przytłoczyło. O pomoc poprosiła księżną Kate. "Ma doświadczenie"

Księżna Kate została poproszona o pomoc przez kuzynkę księcia Williama
Księżna Kate została poproszona o pomoc przez kuzynkę księcia Williama
Źródło zdjęć: © Getty Images | Jane Barlow

16.02.2022 07:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Księżna Kate, która jest mamą trójki dzieci, dla członków brytyjskiej rodziny królewskiej jest jedną z niewielu osób godnych zaufania. Z tego względu o pomoc i prośbę o matczyną poradę, zgłosiła się do niej jedna z kuzynek księcia Williama.

Księżna Kate wkroczyła oficjalnie do brytyjskiej rodziny królewskiej w 2011 roku, kiedy poślubiła w Opactwie Westminsterskim jednego z następców tronu, księcia Williama. Choć już od kilku lat nie ma przez to łatwego życia, w związku z ogromnym zainteresowaniem swoją osobą, wciąż pozostała tą samą Kate, którą była jeszcze przed ślubem. To sprawia, że członkowie rodziny królewskiej darzą ją szczególnym zaufaniem i często proszą o pomoc czy porady.

Księżna Kate pomaga kuzynce Williama

Choć nigdy nie łączyła ich bliska relacja, księżna Kate została poproszona o poradę przez księżniczkę Eugenię, kuzynkę Williama i Harry'ego, która w lutym 2021 roku została mamą. Jak się okazuje, księżniczka nie może liczyć na zbytnią pomoc ze strony swojej rodziny, a Kate jest jedyną osobą, której ufa w kwestii macierzyństwa.

- Nie wie, gdzie się zwrócić. Jest w domu ze swoim synkiem, ma do czynienia z nowym doświadczeniem, jakim jest macierzyństwo i potrzebuje porady. Dokąd ma się udać? Kate ma doświadczenie, więc będąca w rozsypce Eugenia skontaktowała się z nią, żeby spotkać się na rozmowę i prosić o poradę - twierdzi źródło czasopisma "Woman's Day".

Księżna Kate ratuje sytuację?

Księżna Kate jest mamą trójki dzieci, dlatego doskonale wie, czym jest macierzyństwo. Od samego początku stara się wychować swoje pociechy jak najlepiej i poświęcać im czas, korzystając z drobnej pomocy królewskich niań. Co doradziła księżniczce Eugenii?

- Zachęcała księżniczkę do skupienia się na dziecku, ale i patrzenia w przyszłość. Zanim to wszystko się zaczęło, Eugenia pracowała nad podcastem przeciwko niewolnictwu. Kate powiedziała, że powinna to kontynuować - zdradził informator "Woman's Day".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także