Trwa ładowanie...
d32nc1i

Madonna przeprasza kobiety za to, że nazwała je pięknymi. Poruszające wideo

Na instagramowym profilu Madonny pojawił się filmik, w którym artystka przeprasza wszystkie kobiety. Używa do tego słów wiersza Kanadyjki indyjskiego pochodzenia Rupi Kaur.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Madonna przeprasza kobiety za to, że nazwała je pięknymi. Poruszające wideo
(Instagram.com)
d32nc1i

– Chcę przeprosić wszystkie kobiety, które nazwałam ładnymi – zaczyna Madonna. Wydaje się, że wcale ich nie przeprasza, ale wręcz je obraża. Ale zaraz padają słowa o inteligencji i odwadze kobiet, które nie są mniej istotne, niż uroda.

– Przepraszam że zabrzmiało to jakby coś tak zwyczajnego jak to z czym się urodziłyście było waszym najważniejszym powodem do dumy, bo przecież wasz duch kruszy góry – kontynuuje wokalistka, wspierająca ruch feministyczny.

W dalszej części, patrząc w kamerę w ciemnych dużych okularach dodaje: - Odtąd będę mówiła coś w rodzaju "jesteś silna" albo "jesteś niezwykła". Nie dlatego, że nie uważam was za ładne, ale dlatego, że macie w sobie znacznie więcej.

Filmik piosenkarki powstał we współpracy z fotografem Stevenem Kleinem. Madonna tak naprawdę zacytowała wiersz Hinduski Rupi Kaur, wychowanej w Kanadzie. Ten pochodzi z tomiku "Mleko i miód", który sprzedał się w milionach egzemplarzy. Kaur wydała go na fali internetowej popularności.

d32nc1i

Wideo Madonny doczekało się już 11,4 mln odsłon.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d32nc1i

Podziel się opinią

Share

d32nc1i

d32nc1i