Trwa ładowanie...
d1v70zb

Magda Mołek nie przebiera w słowach: "Wuc nawołuje do rozlewu krwi"

Polki od kilku dni demonstrują na ulicach przeciwko orzeczeniu TK ws. aborcji. Swoje zdanie w sprawie wyraziła również Magda Mołek. Dziennikarka nie kryje swojego oburzenia i wdaje się w ostrą dyskusję z internautami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Mołek
Magda Mołek (ONS)
d1v70zb

"(…) Wuc (pisownia celowa) nawołuje do rozlewu krwi. To TVP kłamie i szczuje nas na siebie. To prawicowi 'publicyści' nazywają nas kur... WIĘC nie piszcie i nie mówcie już więcej, że NIE WYPADA, ŻE BRAK KLASY, ŻE AGRESJA. Dziewczyny i Chłopaki! Dmuchajcie w skrzydła każdej kobiecie obok was" – wścieka się w instagramowym wpisie Magda Mołek. To jej reakcja na ostatnie wydarzenia w kraju. Nie mogła bardziej wprost wesprzeć Ogólnopolskiego Strajku Kobiet.

Zobacz także: Czerwona błyskawica w nieoczywistych miejscach. Polacy pokazują wsparcie w swoich miejscach pracy

Wyrok TK – Magda Mołek

d1v70zb

Emocjonalny wpis Mołek zaskoczył wielu jej obserwatorów, którzy byli przyzwyczajeni do stonowanych wypowiedzi dziennikarki. I dali temu wyraz w komentarzach. Część wyprowadziła 44-latkę z równowagi. "Przykro mi. Taka wypowiedź z ust dziennikarki to w moim odczuciu brak klasy. (…) To, że TVP kłamie i szczuje, oznacza, że mamy zniżać się do ich poziomu? Nie wierzę w to, co czytam. (…) Pani Magdo, spokojnie" – zwróciła się do Mołek anonimowa internautka. Szybko otrzymała odpowiedź. "Proszę pani, ja jestem wk…, dokładnie tak jak moje koleżanki. Proszę mnie więc nie uspokajać" – odparowała.

  Instagram
(Instagram)

Zobacz także: Joga przed sejmem. Zofia Zborowska pokazała, co robią kobiety

d1v70zb

Dziennikarka zareagowała też na komentarz, którego autorem był mężczyzna. "Czy Mołek nawołuje do agresji i daje przyzwolenie do niszczenia zabytków, pomników, kościołów? (…) Ten wulgarny język. Jestem naprawdę zdziwiony" – zastanawiał się niejaki Karol pod wpisem byłej gwiazdy TVN.

"Ach, ci prawdziwi mężczyźni… Dzień bez pouczenia kobiety dniem straconym… Karolku, pomyśl jednak, co tu będziesz pisał za tydzień, jak okaże się, że byłeś w błędzie? Kogo będziesz strofował? Idź na ulice do tych cudownych młodych ludzi, którzy kręcą tę rewolucję i im powiedz w twarz, że tańczą jak im Kaczor gra! Jak myślisz, jaki najbardziej popularny wyraz ostatnio usłyszałeś?" – zapytała Mołek.

  Instagram
(Instagram)

W piątek kolejny strajk kobiet rusza w Warszawie o godz. 17.

d1v70zb

Maria Sadowska stanęła w obronie Polek. Zaśpiewała na strajku

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1v70zb

Podziel się opinią

Share
d1v70zb
d1v70zb