Trwa ładowanie...
d2ea7ln

Magda Mołek o odejściu Kingi Rusin z DD TVN. "Poradzi sobie"

Magda Mołek nie była zdziwiona, gdy Kinga Rusin ogłosiła, iż nie będzie już prowadzącą w "Dzień Dobry TVN". Mołek wysłała koleżance po fachu serdecznego sms-a i życzyła jej dużo relaksu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Mołek już rok temu zrezygnowała z pracy w DD TVN
Magda Mołek już rok temu zrezygnowała z pracy w DD TVN (Materiały prasowe, Fot: materiały prasowe)
d2ea7ln

Decyzja Kingi Rusin o odejściu z ekipy "Dzień Dobry TVN" była wielkim zaskoczeniem. Dziennikarka, która pamięta początki programu zdecydowała, że chce zająć się produkowaniem reportaży i bardziej ambitnych materiałów.

Mołek i Rusin przez 15 lat pracowały w "Dzień dobry TVN"

Gdy DD TVN startowało, w 2005 roku, Kinga Rusin prowadziła program na zmianę z Magdą Mołek. Nic więc dziwnego, że kiedy Rusin ogłosiła swoją decyzję, Mołek czym prędzej odezwała się do dawnej redakcyjnej koleżanki.

d2ea7ln

W rozmowie z dziennikarką "Jastrząb Post" Mołek zdradziła, co napisała w sms-ie skierowanym do Kingi. Było krótko i zwięźle. "Napisałam do Kingi sma-a i napisałam na Instagramie, że życzę jej lekkiego i wspaniałego życia po Dzień Dobry TVN", zdradziła dziennikarka.

Mołek, która już rok temu odeszła z grona prowadzących program śniadaniowy, a w tym roku ostatecznie zakończyła współpracę ze stacją TVN, zwróciła uwagę, że Kinga Rusin była ostatnią dziennikarką z oryginalnego, pierwszego składu prowadzących DD TVN.

Czy Magda Mołek niepokoi się o zawodową przyszłość Kingi Rusin? Zdecydowanie nie. W rozmowie podkreśliła, że Kinga jest profesjonalistką, prowadzi prężnie działającą firmę kosmetyczną.

d2ea7ln

A jaka była rekacja Kingi Rusin, gdy Magda Mołek rok temu pożegnała się z widzami śniadaniowego programu? "Jak ja odeszłam, to Kinga też do mnie napisała. Napisała, że nie wierzy, że ja to zrobiłam ", wspomniała Magda Mołek. Na koniec zaś dodała, że dobrzy dziennikarze zawsze znajdą dla siebie miejsce. Choć niekoniecznie w świecie telewizji.

"Ja jestem w tym biznesie od ćwierć wieku i jestem z drużyny wielkich nazwisk telewizyjnych. Wielkich gwiazd i osobowości, których po prostu w tej przestrzeni nie ma. Oni w większości odeszli, albo zmienili zawód, albo zajęli się czymś innym", podsumowała.

Magda Mołek buduje swoją karierę jako youtuberka i autorka podcastu "Rozważna i erotyczna". Kinga Rusin chce zająć się produkcją i nadal rozwijać swoją firmę. Ciekawe czy jeszcze kiedyś zobaczymy którąś z dziennikarek na małym ekranie?

d2ea7ln

WPodróży: Niemcy Północne, czyli idealny pomysł na weekendowy wyjazd cz. I

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2ea7ln

Podziel się opinią

Share
d2ea7ln
d2ea7ln