GwiazdyMagda Mołek o wywiadzie z Małgorzatą Kożuchowską. Stanowczy komentarz

Magda Mołek o wywiadzie z Małgorzatą Kożuchowską. Stanowczy komentarz

MAgda Mołek i Małgorzata Kożuchowska
MAgda Mołek i Małgorzata Kożuchowska
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. JBR
28.10.2022 15:45, aktualizacja: 28.10.2022 18:05

Po raz kolejny powraca temat wywiadu z Małgorzatą Kożuchowską przeprowadzonego przez Magdę Mołek. Swego czasu wywiad wzbudził mieszane uczucia wśród widzów, pojawiło się sporo głosów krytyki pod adresem dziennikarki. Niedawno Magda Mołek po raz kolejny odniosła się do tej rozmowy.

Choć zwykle rozmowy, które przeprowadza z gwiazdami na swoim kanale w serwisie YouTube Magda Mołek, cieszą się dużą popularnością wśród widzów i spotykają się z pozytywnym przyjęciem, jeden wywiad wzbudził zdecydowanie więcej emocji, przeważnie dość negatywnych.

Dziennikarka rozmawiała z popularną i lubianą przez widzów aktorką Małgorzatą Kożuchowską. Sama rozmowa oraz zachowanie Mołek wzbudziło mieszane uczucia u widzów, a pod nagraniem szybko pojawiło wiele krytycznych komentarzy pod adresem prowadzącej.

"To mogła być naprawdę fajna i ciekawa rozmowa, tak jak z innymi aktorkami na tym kanale. Niestety od początku widać, że p. Magda bardzo nie chce tym razem pokazać swojego gościa w dobrym świetle" - pisali obserwatorzy.

"Myślę, że gospodyni bardzo zimno potraktowała swojego gościa, cały czas była znudzona wypowiedzią Kożuchowskiej no i jej mina bezcenna, widać duży dystans między paniami" - można było przeczytać pod filmem.

Pierwsza reakcja dziennikarki

Po raz pierwszy Magda Mołek zabrała głos w tej sprawie niedługo po opublikowaniu wywiadu. Podkreśliła, ze jej kanał to "przestrzeń do zrozumienia drugiego człowieka, cudzych wyborów i decyzji".

"Nie ma miejsca na HEJT, OBRAŻANIE, INSYNUACJE i PODTEKSTY. Mam wiadomość dla wszystkich, którzy "twierdzą" że widzą coś innego, niż jest: – nie musisz tu być – nie chcesz zrozumieć i wesprzeć, idź na spacer – nie możesz się opanować, by wywalić w komentarzu swoją frustrację, idź na spacer – nie podoba Ci się a) patrzenie w podłogę b) prowadzenie rozmowy c) wygląd osób, które tu występują, idź na spacer" - pisała wtedy, jednak sprawa po pewnym czasie powróciła.

Magda Mołek po raz kolejny komentuje wywiad z Małgorzatą Kożuchowską

Do rozmowy jakiś czas temu odniosła się aktorka. - Odpowiedzialność za rozmowę i to, w jaki sposób jest prowadzona, spada na dziennikarza. Nie wiem, jak się Magda z tym czuje, bo jeszcze nie miałam okazji z nią rozmawiać - powiedziała Kożuchowska w rozmowie z Pomponikiem.

Ponownie o ten wywiad zapytała Magdę Mołek reporterka Jastrząb Post.

- Ja swoje zdanie na ten temat wyraziłam w komentarzu, który przypięłam pod filmem na Youtube i będę się tej wersji wydarzeń trzymać. Bardzo dziękuję wszystkim wspaniałym osobom, które komentowały ten film, nie widząc w nim niczego nadzwyczajnego, tylko dobrą, czułą i ciepłą rozmowę - stwierdziła Mołek.

Dodała, że bardzo ceni Małgorzatę Kożuchowską, a kontrowersje wokół wywiadu wynikają z tematu, który nie był istotny dla tej rozmowy.

- W tej rozmowie, według mojego serca i mojego dziennikarskiego nosa, najważniejsze było dla mnie to, w jaki sposób pracują w Polsce aktorki i aktorzy, czy całe zespoły produkujące seriale czy filmy. Było to dla mnie bardzo dużym zaskoczeniem, że wciąż jest tak, że pracuje się na planie po kilkanaście godzin. (...) Więc pomyślałam sobie, że to jest taki główny temat, na którym warto, abyśmy się skupili i rozmawiali o tym, co jest istotne, a nie o tym, co jest kompletnie nieistotne - mówiła Mołek w rozmowie z Jastrząb Post.

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022
Zagłosuj na #Wszechmocne 2022© WP Kobieta

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta