GwiazdyMagda Narożna pokazała zdjęcia z komunii syna partnera. Fani zdziwieni jej stylizacją

Magda Narożna pokazała zdjęcia z komunii syna partnera. Fani zdziwieni jej stylizacją

Magda Narożna często szokuje swoimi stylizacjami
Magda Narożna często szokuje swoimi stylizacjami
Źródło zdjęć: © Forumgwiazd / Forum | RM, Forumgwiazd / Forum
10.05.2021 10:46

Uczestniczka programu "Twoja twarz brzmi znajomo" lubi pokazywać się w odważnych kreacjach. Jej ostatnia stylizacja z okazji pierwszej komunii św. syna partnera wzbudziła jednak wiele kontrowersji. Fani nie zostawili na niej suchej nitki.

Wokalistka zespołu "Piękni i młodzi" i uczestniczka popularnego telewizyjnego show niedawno zakończyła długoletni związek - rozstała się z ojcem swojej córki. Szybko znalazła jednak nową miłość. Jej ukochany, Krzysztof, sam ma syna z poprzedniego związku. W minioną niedzielę 8 maja Adaś przystąpił właśnie do pierwszej komunii świętej.

"To komunia, nie dyskoteka"

Na uroczystości towarzyszyli mu zarówno ojciec, jak i jego nowa partnerka. Magda Narożna pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem z chłopcem. "Cudowny Adaś ma dziś bardzo ważne święto" - napisała. Jednak internauci zwrócili uwagę na coś innego - mianowicie na stylizację wokalistki. Narożna z okazji uroczystości Adasia ubrała zwiewną, krótką sukienkę w mocnym, odblaskowym kolorze. Różowa sukienka jednym się spodobała, inni zostawili pod zdjęciem artystki niepochlebne komentarze.

"Madzia, idealnie, ale Krzyś mógłby trochę się ogarnąć z szacunku dla Adasia. W końcu komunia to nie dyskoteka, ale co ja tam wiem, może u was taka moda...", "Sukienka nie na komunię, tylko po domu" - skomentowali fani. Inni chwalili Narożną za odwagę i pytali, gdzie kupiła piękną sukienkę.

To nie pierwszy raz, kiedy stylizacja Magdy Narożnej jest krytykowana. W ubiegłym roku wokalistka świętowała pierwszą komunię córki. Z tej okazji ubrała złotą, mocno wyciętą sukienkę, z której wystawały ramiączka stanika. Internauci nie zostawili wtedy na niej suchej nitki.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta