Trwa ładowanie...
d3ufj46

Magdalena Adamowicz spotkała się z Jurkiem Owsiakiem. Wspólne zdjęcie wyraża więcej niż słowa

Magdalena Adamowicz ma za sobą trudny czas. 14 stycznia minął rok od śmierci jej męża, prezydenta Gdańska. Zmarł tuż po tym, jak szaleniec dźgnął go nożem podczas Światełka do Nieba w czasie finału WOŚP. Teraz Adamowicz spotkała się z Jurkiem Owsiakiem, który czuł się winny tej tragedii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magdalena Adamowicz nie kryje swojej sympatii do Jurka Owsiaka
Magdalena Adamowicz nie kryje swojej sympatii do Jurka Owsiaka (ONS.pl)
d3ufj46

Magdalena Adamowicz przyjęła zaproszenie na konferencję Press Freedom Conference, odbywającą się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Poza nią pojawili się tam były prezydent Polski Lech Wałęsa czy Jurek Owsiak. Z tym ostatnim Adamowicz zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie – Owsiak miał koszulkę z logiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w której finale europosłanka wzięła udział.

"Spotkaliśmy się dziś z Jurkiem Owsiakiem podczas Press Freedom Conference" – napisała pod fotografią, dodając, że cały czas trwają licytacje na rzecz Fundacji WOŚP. Adamowicz wystawiła wspólny spacer po Gdańsku i dzień w Parlamencie Europejskim. Pierwszy osiągnął na ten moment kwotę ponad 7,1 tys. zł, drugi – 7,3 tys zł.

d3ufj46

Magdalena Adamowicz i Jurek Owsiak

Jurek Owsiak ma bliską relację z Adamowicz. Trudno się temu dziwić. Wspierali się nawzajem w czasie 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Owsiak obwiniał się za śmierć męża europosłanki i w związku z tym zrezygnował z funkcji prezesa fundacji. Za sprawą mediów społecznościowych tysiące osób prosiły go, by wrócił, bo bez niego WOŚP nie byłaby tym samym. Po jakimś czasie Jurek odpowiedział na ten apel i zgodził się na powrót. Nie ukrywał, że robi to dla zmarłego prezydenta.

Zobacz także: Skuteczny sposób na oszczędzanie. Dominika Nawrocka podpowiada kobietom

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3ufj46

d3ufj46

d3ufj46
d3ufj46