Blisko ludziMagda Mołek o swojej prywatności. Zdradziła, dlaczego nie mówi o rodzinie

Magda Mołek o swojej prywatności. Zdradziła, dlaczego nie mówi o rodzinie

Magda Mołek o rodzinie
Magda Mołek o rodzinie
Źródło zdjęć: © ONS

01.09.2020 10:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magda Mołek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek. Niedawno porzuciła pracę w telewizji i realizuje się na własnych zasadach w zaciszu domowym. Nie oznacza to jednak, że wpuści kamery do swojego życia prywatnego.

Rok 2020 jest zdecydowanie czasem zmian i niespodzianek. Tak samo było również w przypadku Magdy Mołek, która po latach pracy w telewizji postawiła wszystko na jedną kartę i ze studia nagraniowego przeniosła się do swojego azylu, gdzie nagrywa własne programy na YouTubie. Bez żadnych ograniczeń narzucanych z góry porusza tematy, które do tej pory uchodzą za tabu.

Magda Mołek o rodzinie

To, że przełamuje niektóre zasady, nie oznacza jednak, że zmieni swoje podejście do prywatności, którą tak bardzo sobie ceni. W wywiadzie dla Jastrząb Post dziennikarka zdradziła, dlaczego nie mówi o swoich najbliższych.

"Ja jestem nadal powściągliwa w opowiadaniu o moim życiu prywatnym, bo mam taką naturę. Są osoby, które mówią o tym naturalnie i z wdziękiem, a ja ze względu na to, że mam dzieci i męża, który chce w miarę możliwości pozostać osobą niezwiązaną z moim światem, to staram się tego nie upubliczniać. Robię to z szacunku do tych, którzy mnie otaczają, a nie dlatego, że z jakiś niewytłumaczalnych powodów nie chcę się swoją prywatnością dzielić ze światem" – wyjaśniła.

"Uważam, że dzieląc się nazwiskiem, dzieląc się wizerunkiem, i tak już daję bardzo dużo, bo tego nie mam na własność. To już nie jest moje prywatne. Więc cała historia, kim są ci, którzy mnie otaczają, musi pozostać w sferze prywatnej. I w sumie to jest wspaniałe" – dodała Mołek.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także