Trwa ładowanie...

Magdalenie Schejbal puściły nerwy. Aktorka wyraziła swój sprzeciw wobec władzy

"To był wolny, fajny, ludzki kraj" - napisała na swoim Instagramie aktorka znana z seriali "Na dobre i na złe", "Kryminalni" czy "Szpilki na Giewoncie" . Magdalena Schejbal nawiązała do sytuacji w kraju i do problemu szczepień przeciwko COVID-19.
Share
Magdalena Schejbal
Magdalena Schejbal Źródło: Instagram
d4671co

Magdalena Schejbal aktywnie uczestniczy w protestach Polek, które wybuchły po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Często publikowała zdjęcia z manifestacji na ulicach Warszawy.

Zobacz także: Jill Biden – takiej pierwszej damy jeszcze nie było

Magdalena Schejbal głośno wyraziła swój sprzeciw

Ostatnio aktorka zarejestrowała się jako oczekująca na szczepienie przeciwko COVID-19. Kiedy okazało się, że dawki lada moment się skończą, Schejbal dała upust emocjom.

d4671co

- Jesteśmy tu. Razem. Wobec pandemii, wobec obostrzeń, które często są źródłem konfliktu interesów, są wprowadzane chaotycznie, bez logicznego uzasadnienia i umocowania prawnego. Wszyscy żyjemy w rzeczywistości dezinformacji gdzie chęć zaszczepienia się, jest mylnie odczytywana jako histeryczny zryw. Społeczeństwo jest umęczone, jest udręczone i chce oddechu - napisała wzburzona aktorka

Zobacz także: Nowa Pierwsza Córka. Ashley Biden nie chce być jak Ivanka

"Kocham swój kraj"

Na koniec swojego bardzo emocjonalnego wpisu dodała, że jest patriotką, jednak nie rozumie tego, co dzieje się w Polsce.

d4671co

- Tak. Jestem patriotką. Kocham swój kraj choć go nie rozumiem. Nie rozumiem społeczeństwa, które nie chce, boi się, decydować o swojej przyszłości, o przyszłości swoich dzieci - czytamy na jej instagramie.

Ks. Isakowicz - Zaleski o wyroku brytyjskiego sądu, w kwestii odłączenia Polaka od aparatury podczymującej życie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4671co

Podziel się opinią

Share
d4671co
d4671co