GwiazdyMałgorzata Halber straciła bliską osobę. Winny koronawirus

Małgorzata Halber straciła bliską osobę. Winny koronawirus

Małgorzata Halber
Małgorzata Halber
Źródło zdjęć: © East News
Karolina Błaszkiewicz

24.11.2020 19:42, aktual.: 02.03.2022 14:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Z powodu Covid-19 od marca w Polsce zmarło już ponad 14 tys. osób. Wirusem zakaziło się 909 tys. Wśród tych, którzy przegrali z nim walkę, znalazła się teściowa pisarki i rysowniczki Małgorzaty Halber.

O tym, co się stało Halber podzieliła się pod grafiką udostępnioną przez portal OKO.Press na Facebooku. Jego redakcja zachęca do dzielenia się opowieściami o chorobie – czy to w swoim przypadku czy kogoś z najbliższego otoczenia. Autorka książki "Najgorszy człowiek na świecie" i była prezenterka muzycznego kanału VIVA Polska napisała krótko: "Właśnie dziś zmarła moja teściowa".

 Małgorzata Halber - koronawirus

Niestety, znaleźli się tacy, którzy zadawali Halber bardzo nietaktowne pytania i podważali wręcz informację, że "tylko" z powodu Covidu straciła teściową. – Więc wszystkim piszącym, że to taka grypa, naprawdę nie wiem co powiedzieć – dodała potem pisarka, nie odpowiadając bezpośrednio na zaczepki koronasceptyków.

 Uwagę przykuł jednak komentarz kobiety, która pracuje na "covidowym" oddziale. – Pacjenci naprawdę w różnym wieku i bardzo różnie to przechodzą. Naprawdę staramy się jak najbardziej pomoc tym pacjentom – napisała.

 Matylda Damięcka kilka dni wcześniej poinformował, że przez koronawirusa straciła ukochanego dziadka. Niedawno aktorka Olga Bołądź, która sama była chora, poinformowała o śmierci przyjaciela, 40-letniego reżysera teatralnego Giovanny'ego Castellano.

 Istnienie koronawirusa wciąż podważają Edyta Górniak, Viola Kołakowska czy Ivan Komarenko. Ta pierwsza zasłynęła słowami, że w szpitalach nie leżą chorzy, ale statyści.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (16)
Zobacz także