GwiazdyMałgorzata Kożuchowska pochwaliła się prezentem od syna. Szczęśliwa mama

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się prezentem od syna. Szczęśliwa mama

Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska
Źródło zdjęć: © ONS
Kasia Niewiadomska
26.11.2020 17:59, aktualizacja: 02.03.2022 14:57

Małgorzata Kożuchowska stara się trzymać swoją rodzinę z daleka od blasku fleszy i rzadko wspomina o swoim dziecku. Jednak teraz zdecydowała się pokazać laurkę, którą zrobił dla niej jej syn.

Małgorzata Kożuchowska od lat jest obecna w show-biznesie i regularnie pojawia się w popularnych serialach czy na deskach teatru. Jednocześnie aktorka unika pokazywania się publicznie w towarzystwie męża i syna. Jeśli pojawiają się w mediach ich wspólne zdjęcia, to kilkuletnie dziecko zawsze ma zasłoniętą twarz lub stoi tyłem.

Jaś był długo wyczekiwanym dzieckiem, gdy w końcu przyszedł na świat, to Kożuchowska znacząco przeorganizowała swoje życie i od tego czasu na pierwszym miejscu zawsze stawia macierzyństwo.

Do tego stopnia, że chłopiec nadal nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo popularna jest jego mama. "My bardzo mało oglądamy telewizji w domu, więc naprawdę sporadycznie, na palcach jednej ręki mogłabym policzyć, kiedy on mnie zobaczył nagle na ekranie telewizora" - wyznała w rozmowie z serwisem plotek.pl.

Aktorka chroni syna, a jej ostatni wpis aktorki pokazuje, że ma doskonałe relacje z sześciolatkiem. Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się prezentem, który dostała od Jasia. Jest to laurka z czerwonym sercem z przodu, a w środku z rysunkiem domku i zabawnego stworka. "Miłość" - skwitowała w opisie aktorka.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także