Blisko ludziMałgorzata Ostrowska-Królikowska stoi murem za synem. Relacja z synową jest zaś skomplikowana

Małgorzata Ostrowska-Królikowska stoi murem za synem. Relacja z synową jest zaś skomplikowana

Antoni Królikowski z mamą
Antoni Królikowski z mamą
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
10.03.2022 09:19

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, chcąc nie chcąc znalazła się w środku rodzinnego konfliktu. Media obserwują i analizują jej wpisy, a informatorzy zdradzają, co myśli o synowej i jaki ma do niej stosunek. Prawdopodobnie aktorka nie przepada za Joanną Opozdą. Młoda artystka miała się jej kilkakrotnie narazić i zniechęcić do siebie. Oliwy do ognia miały dodać jej skomplikowane relacje rodzinne.

O rodzinie Antoniego Królikowskiego mówi się: klan. Aktor ma czworo rodzeństwa. Za stabilną sytuację i dobre relacje odpowiada Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Dba, aby jej najbliżsi żyli ze sobą w zgodzie. Miała więc czuć się nieswojo, kiedy Joanna Opozda, jako przyszła żona jej syna, odmawiała wspólnych obiadów – podaje informator Pomponika.

Jak układały się relacje teściowej i synowej?

Osoba bliska Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej zdradza serwisowi, że aktorka nie przepada za Joanną Opozdą. Miała się do niej uprzedzić, kiedy dziewczyna jej syna odmawiała wspólnych, rodzinnych obiadów. Uznała, że jest wyniosła – stwierdza informator. Po ślubie zaś czarę goryczy przelały skomplikowane relacje rodzinne Opozdy. Media rozpisywały się o patologicznych zachowaniach jej ojca, a w środku tego konfliktu był Antonii Królikowski, który próbował łagodzić sytuację. Małgorzacie Królikowskiej miało być wstyd.

Co więcej, Pomponik podaje, że rodzina Królikowskich miała zaakceptować domniemaną, nową dziewczynę Antka. To z nią aktor miał zdradzić żonę. Podobno nowa miłość aktora jest, zdaniem jego najbliższych, bardzo sympatyczna, inteligentna i kulturalna.

"Oczywiście planowana jest pomoc Joasi w kwestii wychowania dziecka. Tutaj wszyscy są jednomyślni. Dziecko nie jest niczemu winne, na pewno zostanie otoczone opieką obojga rodziców" – zdradza Pomponik.

Antonii Królikowski i Joanna Opozda

Cały czas małżeństwo nie potwierdziło oficjalnie doniesień medialnych o swoim konflikcie i rychłym rozwodzie. Dość oczywiste jednak wydaje się być, że między parą nie ma ciepłych uczuć oraz wzajemnego wsparcia. Joanna Opozda wychodziła ze szpitala po urodzeniu synka w towarzystwie mamy. Antonii Królikowski pokrętnie zaś tłumaczył się ze swojego zaangażowania w pomoc młodej mamie swojego dziecka.

Do niedawna wielka miłość i huczny ślub sugerowały, że związek Opozdy i Królikowskiego jest w dobrej kondycji, a para po wcześniejszych perturbacjach, ma stabilny fundament. Niestety, podobnie jak w przypadku Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego, plotki mogą okazać się prawdą i małżeństwo tych dwojga, jest już tylko na papierze.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!