GwiazdyMałgorzata Rozenek-Majdan z synkiem i mężem. Gwiazda opublikowała rodzinne zdjęcie z wakacji

Małgorzata Rozenek-Majdan z synkiem i mężem. Gwiazda opublikowała rodzinne zdjęcie z wakacji

Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KSA

30.05.2021 17:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rodzina Majdanów jest obecnie na wakacjach w Meksyku. To już ich drugi urlop w tym miejscu i nie ukrywają, że wrócili tam z wielką przyjemnością. Teraz Małgorzata Rozenek pokazała fanom nowe zdjęcie z małym Heniem w roli głównej.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z najpopularniejszych celebrytek w kraju i regularnie angażuje się w nowe projekty, ale jednocześnie cały czas podkreśla, że najważniejsza jest dla niej rodzina.

Gwiazda urodziła dwójkę dzieci będąc w związku z Jackiem Rozenkiem, a od kilku lat jest żoną Radosława Majdana. Prawie rok temu urodził się ich syn Henryk.

Błogi czas

Rozenek-Majdan nie ukrywała ogromnej radości z tego powodu, tym bardziej, że długo próbowała zajść w ciążę.

"Każdego dnia budząc się i zasypiając, dziękuje Bogu i losowi, że pozwolił mi zostać Mamą. Jak patrzę na swoich synów, wyrastających na wspaniałych, mądrych mężczyzn i na tego najmłodszego, który jest ukoronowaniem długich starań, to nie mogę nie myśleć, że gdyby nie In vitro to nie byłoby ich ze mną. Wiem, że dla kogoś, kto nie miał problemów z zajściem w ciążę, to nie jest jakiś ważny temat, ale dla mnie równy dostęp do In vitro, refundowanie tej metody, uświadamianie społeczeństwa o tym jak wygląda, to życiowa misja. Ze wszystkich ról, jakie mam w życiu, rola Mamy jest najważniejsza" - przekonywała publicznie.

Wspólne wakacje cementują rodzinne relacje, dlatego teraz gwiazda, jej mąż i dzieci korzystają z pięknej pogody w Meksyku i świetnie się bawią. Na profilu Małgorzaty Rozenek-Majdan pojawiło się jej nowe zdjęcie. Widać na nim również Radosława i Henryka.

Celebrytka z dumą prezentuje swoich ukochanych mężczyzn, ale też i swoje ciało w bikini, nad którym intensywnie pracowała przez ostatni rok. Trzeba przyznać, że widać efekt walki o jędrną skórę.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także