ModaMałgorzata Rozenek w wygodnych klapkach. Ten model jest hitem Instagrama

Małgorzata Rozenek w wygodnych klapkach. Ten model jest hitem Instagrama

Małgorzata Rozenek w modnych klapkach
Małgorzata Rozenek w modnych klapkach
Źródło zdjęć: © ons
Anna Podlaska
28.07.2020 10:19

Małgorzata Rozenek uwielbia bawić się modą. Ostatnio, przy okazji rodzinnego spaceru, zaprezentowała się w klapkach uznawanych za jedne z najwygodniejszych dla stóp. Model, który założyła, jest aktualnie w promocji i można go kupić za niecałe 180 złotych.

Małgorzata Rozenek skorzystała z pięknego weekendu i spędziła go w gronie najbliższych. Na swoim profilu w mediach społecznościowych udostępniła serię zdjęć z mężem Radosławem, synami oraz swoimi pupilami. Przy okazji pochwaliła się pięknym ogrodem. Ponieważ na fotografiach ma bardzo luźną stylizację, postanowiliśmy przyjrzeć się jednemu, ciekawemu dodatkowi, jaki włożyła. Są to różowe klapki marki Birkenstock.

klapki Birkenstock Pink Sliders buty
klapki Birkenstock Pink Sliders buty© mat. prasowe

Małgorzata Rozenek w klapkach Birkenstock

Klapki Birkenstock to jedne z najwygodniejszych butów. Są wyprofilowane, stopa w nich odpoczywa. Warto mieć je ze sobą podczas podróży. Choć to klapki, które funkcjonują na rynku od wielu lat, właśnie teraz zyskały drugie życie. Zdaniem niektórych są zbyt masywne i toporne, jednak mają grono miłośniczek m.in. na Instagramie, popularnej platformie internetowej. Można je dowolnie komponować, sprawdzą się zarówno do luźnej stylizacji, jak i do pięknej, letniej sukienki.

Aktualnie klapki marki Birkenstock, które upodobała sobie celebrytka, są w promocji i można je kupić od 179 złotych. Małgorzata Rozenek ma model Birkenstock Pink Sliders.

Źródło artykułu:WP Kobieta