Blisko ludziMałgorzata Rozenek wymarzyła sobie dom z basenem. Budowa stanęła w miejscu

Małgorzata Rozenek wymarzyła sobie dom z basenem. Budowa stanęła w miejscu

Budowa stoi w miejscu. O co chodzi z domem Rozenek?
Budowa stoi w miejscu. O co chodzi z domem Rozenek?
Źródło zdjęć: © instagram.com
08.03.2022 21:27, aktualizacja: 09.03.2022 08:43

Małgorzata Rozenek wraz z powiększeniem rodziny, razem z mężem i synami, zaczęła myśleć o przeprowadzce. Całej czwórce wymarzył się dom z basenem, który byłby oazą spokoju i relaksu. Ostatnio okazało się, że plany budowy nie idą, jak po maśle. Projekt stanął w miejscu. Dlaczego?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan tworzą jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Nic dziwnego, odkąd zaczęli być razem w ich oczach ciągle widać miłość i namiętność. Stoją za sobą murem i konsekwentnie realizują życiowe plany. Choć mieli trudności z zajściem w ciążę, udało im się i są szczęśliwymi rodzicami Henia. Aktualnie na przeszkodzie w realizacji rodzinnych marzeń stanęły formalności związane z budową domu. Co takiego przeszkadza parze pójść naprzód z budową?

"Rodzinna inwestycja"

- Ja czuję, że wszystkie wyzwania, które do tej pory mnie czekały, tak naprawdę dopiero teraz będą się realizować – powiedziała serwisowi Jastrząb Post Małgorzata Rozenek. Dodała, że budowę domu zaczyna w marcu. Wyjawiła, że dom będzie miał piękny ogród i basen. - To był warunek moich dzieci. Powiedziały, że jak budować dom, to tylko z basenem. Latem będzie się przy nim miło spędzało czas – powiedziała gwiazda w rozmowie z Faktem.

Niestety plany małżonków nie są proste w realizacji, jak początkowo zakładali. Choć zatrudnili do pomocy fachowców, niektórych rzeczy nie da się obejść.

- Przerastają nas sprawy urzędowe i mimo iż prowadzi nam to osoba, która specjalizuje się w prawie budowlanym, to i tak jest teraz bardzo wiele różnych przepisów, które zostały wprowadzone całkiem niedawno, które komplikują, choć niby miały ułatwiać – zdradziła Rozenek w rozmowie z Party.

Związek, który uskrzydla 

Zapewne i ten problem para rozwiąże po swojej myśli. Nie raz udowadniali, że są w stanie góry przenosić. Majdanowie udowodnili to w programie "Azja Express". To tam Małgorzata i Radosław dali się poznać, jako zgrana drużyna.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl