GwiazdyMałgorzata Socha nie ukrywa zdenerwowania. Tak zakończył się jej spacer z dziećmi

Małgorzata Socha nie ukrywa zdenerwowania. Tak zakończył się jej spacer z dziećmi

Małgorzata Socha: Straszne, jak ludzie sami niszczą środowisko
Małgorzata Socha: Straszne, jak ludzie sami niszczą środowisko
Źródło zdjęć: © Instagram

26.09.2022 20:25, aktual.: 26.09.2022 21:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Socha podzieliła się na swoim profilu na Instagramie tym, co spotkało ją podczas wycieczki do lasu z dziećmi. Aktorka, która wybrała się na grzybobranie, wróciła z workami pełnymi nie darów ziemi, a śmieci. "Straszny widok. Straszne, jak ludzie sami niszczą środowisko" - stwierdziła rozżalona aktorka.

Polskie i zagraniczne gwiazdy coraz chętniej angażują się zarówno w sprawy społeczne, jak i ochronę środowiska. Jedną z nich jest Małgorzata Socha, aktorka znana m.in. z serialu "Przyjaciółki", która po ostatniej wycieczce do lasu nie ukrywała dużego zdenerwowania.

Małgorzata Socha o wycieczce do lasu z dziećmi

Małgorzata Socha opublikowała na swoim profilu na Instagramie kilka zdjęć z wypadu do lasu, który miał zakończyć się wielkim grzybobraniem. Niestety, zamiast darów lasu, ona i jej dzieci zebrały pełne worki śmieci.

"Nasz dzisiejszy spacer do lasu okazał się niestety bardzo owocny. Miały być grzyby, a wróciliśmy z pełnymi workami śmieci. Straszny widok. Straszne, jak ludzie sami niszczą środowisko. Zachęcam was, by na kolejną wyprawę, czy nawet zwykły spacer zabrać ze sobą worek na śmieci, bo jak się okazuje, może bardzo się przydać" - oznajmiła Socha.

"Smutne i prawdziwe"

Post Małgorzaty Sochy o zaśmieconym lesie spotkał się z dużym uznaniem internautów. Większość z nich podkreśliła w komentarzach, że oni także wracają z lasów z workami pełnymi śmieci, ponieważ jest ich tam mnóstwo. Dodają, że taki widok ich zawsze smuci.

"Brawo. Ja ostatnio targałam z lasu kosz z grzybami i worek śmieci. Temat rzeka na temat chamstwa ludzi", "Nie ma grzybów bez worka na śmieci. Smutne i prawdziwe", "O tak, niestety. My dzisiaj poza koszyczkiem grzybów przynieśliśmy z lasu siatkę butelek szklanych i plastikowych", "Brawo! Dziś byliśmy w lesie z rodziną na grzybach. Wiadro grzybków i trzy worki śmieci", "Przykro, że ludzie nie dbają o to, by było czysto" - czytamy.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (183)
Zobacz także