Blisko ludzi"Mały książę!" - zachowanie chłopca zdobyło serca internautów

"Mały książę!" - zachowanie chłopca zdobyło serca internautów

"Prawdziwy książę Disneya" podbija internet
"Prawdziwy książę Disneya" podbija internet
Źródło zdjęć: © Instagram | @ vanessaguedert

31.10.2021 14:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Vanessa Guedert postanowiła uwiecznić na nagraniu reakcję swojego kilkuletniego syna. Teraz o wyczynie malucha mówi cały świat. Z całą pewnością znajdujący się na Florydzie Disneyland znalazł prawdziwego księcia!

Mama chłopca z pewnością nie sądziła, że ten wyjazd do Disneylandu sprawi, że wraz z synkiem zdobędą ogromną popularność na TikToku. Wyjazd do parku rozrywki miał być spełnieniem marzenia dziecka. Pokazał też, ile empatii ma chłopiec. Ten gest wzbudził podziw internautów.

Księżniczki Disney'a będą miały co wspominać. Takie zachowanie do rzadkość

Vanessa Guedert nie spodziewała się, iż drobny gest jej syna sprawi, że będzie o nim pisać cały świat - a jest o czym. Chłopiec pojechał z mamą na Florydę do ulubionego miejsca każdego wielbiciela bajek. Disneyland na pewnym etapie chciało odwiedzić chyba każde dziecko. Guedert postanowiła ziścić synkowi sen o przygodzie, podczas której spotka ulubionych bohaterów filmów animowanych. Tę wyprawę oboje zapamiętają na długo.

Chłopiec zdecydował się bowiem na niezwykły gest. Razem z mamą, spacerując po parku, natknął się na paradę bajkowych postaci. Na umieszczonym w social mediach nagraniu widzimy, jak obok rodziny przechodzą m.in. kobiety w bajkowych strojach. Chłopiec, wyposażony już w charakterystyczną czapkę z uszami Myszki Miki, nagle zdjął ją z głowy, aby ukłonić się przed księżniczkami. Zdumione postacie początkowo nie wiedziały jak zareagować, ale po chwili widzimy, jak odpowiadają małemu dżentelmenowi, wykonując ukłony w jego stronę.

"Prawdziwy książę Disneya!"

Cały świat szeroko komentuje całą sytuację, zauważając, ile empatii ma w sobie synek Vanessy, dodając też, że jego gest świadczy również o bardzo dobrym wychowaniu. Oklaski należą się zatem nie tylko chłopcu, lecz także jego mamie.

- Ten mały gest wyraża więcej, niż tysiąc słów. Brawo chłopcze, rodzice mogą być dumni.

- Boże, jaki cudowny. Musi mieć bardzo mądrych rodziców. Wzruszył mnie.

- Czy on może poślubić moją córkę? - czytamy w komentarzach pod viralującym TikTokiem.

Niezwykłe zachowanie chłopca to doskonały przykład na to, ile dobra i ciepła jest w dzieciach - takie sytuacje często są wynikiem naturalnych odruchów najmłodszych, które należy podziwiać!

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także