Trwa ładowanie...

Małżeństwo Hanny i Piotra Polk trwało siedem lat. W mediach aż huczało, że zostawił ją dla innej

To miała być miłość na całe życie. Hanna i Piotr Polkowie poznali się w dość młodym wieku i szybko zakochali. Po siedmiu latach on podjął decyzję o rozstaniu, a w mediach nie brakowało plotek, że zostawił ją dla innej. Niektórzy jednak do dziś twierdzą, że było zupełnie inaczej.

Hanna i Piotr Polkowie byli małżeństwem przez siedem lat Hanna i Piotr Polkowie byli małżeństwem przez siedem lat Źródło: FORUM, fot: Ireneusz Sobieszczuk
d33xei4
d33xei4

Hanna Wrycza i Piotr Polk poznali się na studiach w łódzkiej Filmówce. Oboje pochodzili z małych miejscowości i marzyli o aktorskiej karierze. Ich znajomość rozpoczęła się bardzo przypadkowo, bo Hanna postanowiła zająć się Piotrem, kiedy ten zatruł się obiadem na obozie. Miłość przyszła szybko. Pobrali się 1986 roku i wyjechali do Francji.

Małżeństwo trwało siedem lat

Decyzja o wyjeździe spowodowana była problemami finansowymi. Francja okazała się jednak trudna do zdobycia pod względem aktorskim, więc zarówno Hanna, jak i Piotr, łapali się wszelkich, innych zajęć. On robił meble, ona została nianią. Problemy rozpoczęły się wraz ze śmiercią jej rodziców i zbiegły się z kryzysem w małżeństwie.

Piotr Polk zdobył rolę w "Ślubach panieńskich", gdzie poznał aktorkę, Magdalenę Wołłejko. Promując spektakl w Stanach Zjednoczonych, zbliżyli się do siebie i wrócili jako para. Piotr poinformował Hannę, że chce zakończyć małżeństwo, a ona nie mogła tego znieść. W mediach zapadł ogromny skandal, a rozwód Hanny i Piotr był głównym tematem w kolorowych pismach przez następne miesiące. Aktorka wpadła w depresję.

Piotr Polk związał się z Magdaleną Wołłejko East News
Piotr Polk związał się z Magdaleną Wołłejko Źródło: East News, fot: TRICOLORS

Tylko oni wiedzą, jak było naprawdę

Niektórzy twierdzą jednak, że rozwód Hanny i Piotra Polk był z obustronnej winy. Choć aktor nawiązał romans z Wołłejko, jego znajomi mówili, że małżeństwo z Hanną było dla niego gehenną. Aktorka bardzo dużo piła, z czym oboje nie mogli sobie poradzić.

d33xei4

Hanna Polk rozpoczęła nowe życie u boku Marka Kurkowskiego, którego poznała na kuracji odwykowej. Z nim miała dwóch synów: Franciszka i Jakuba. Przez długi czas po śmierci drugiego męża zmagała się z problemami finansowymi, z którymi pomagał jej Piotr Polk. Zmarła 4 grudnia 2019 roku. Do końca walczyła z nałogiem alkoholowym.

Hanna Polk z drugim mężem, Markiem Kurkowskim AKPA
Hanna Polk z drugim mężem, Markiem Kurkowskim Źródło: AKPA, fot: Mikulski

Piotr Polk od 2000 do 2011 roku był mężem Magdaleny Wołłejko. Następnie związał się z Joanną Gajewską, swoją agentką, która do dziś odpowiada za jego karierę. Poślubił ją w 2015 roku. W rozmowie z "Twoim Stylem" powiedział o relacji z trzecią żoną: "To port, w którym osłaniają mnie mocne falochrony".

Piotr Polk z trzecią żoną, Joanną Gajewską East News
Piotr Polk z trzecią żoną, Joanną Gajewską Źródło: East News, fot: VIPHOTO

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Najgłośniejsze zdrady w show-biznesie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d33xei4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33xei4