GwiazdyMandaryna martwi się o syna. Xavier wybrał kierunek studiów, a ona ma wątpliwości

Mandaryna martwi się o syna. Xavier wybrał kierunek studiów, a ona ma wątpliwości

Mandaryna z dziećmi
Mandaryna z dziećmi
Źródło zdjęć: © AKPA
Karolina Błaszkiewicz

15.01.2021 08:45, aktual.: 03.03.2022 06:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trudno uwierzyć, ale syn Michała i Marty Wiśniewskich lada moment pisze maturę. Jak powiedziała piosenkarka, chłopak już wie, co chce robić dalej. Mandaryna nie wie jednak, czy jego decyzja jest właściwa.

Xavier Wiśniewski jest bardzo zdolnym uczniem, o czym z przyjemnością opowiada jego mama. Chłopak ma humanistyczne zacięcie – lubi pisać i jest w tym ponoć bardzo dobry. Mandaryna martwi się jednak, że z powodu lekcji zdalnych, może nie przygotować się do matury tak, jak powinien.

– Xavier w tym roku zdaje maturę. Więc tego się trochę obawiam, że on siedzi w domu i uczy się zdalnie. Potem jak te dzieci wrócą do szkoły, to nauczyciele nie będą wiedzieli, które zaległości ogarniać najpierw. On jest zdecydowanym humanistą – mówi w rozmowie z JastrząbPost.

Xavier Wiśniewski - plany

– Pisze teksty, artykuły, opowiadania. Teraz wydał też własną piosenkę, z własnym tekstem. Siedzi na górze i ja tylko słyszę, jak on tupie albo tańczy. Uwielbia muzykę. Sprawia mu tu ogromną radość. Chociaż Fabka też idzie w stronę artystyczną, ona maluje, rysuje. To ją bardzo kręci – dodaje.

Mandaryna zdradziła, że Xavier wybiera się na dziennikarstwo. – To jest najtrudniejszy temat u nas w domu. Chciałby iść na dziennikarstwo. Ale żeby być dziennikarzem, nie trzeba do końca iść na te studia – zaznacza gwiazda. –  On chciałby także być menadżerem sportu, sport go bardzo kręci, jego konikiem jest piłka nożna. Uwielbia to, kocha i chciałby może jedną nogą spełniać się w tym kierunku. Bije się z myślami. Wiem, że na pewno jego największym marzeniem jest to, żeby działać w sporcie. Zobaczymy – kończy mama Xaviera.

Dodajmy, że chłopak odziedziczył talent po rodzicach i został raperem. Być może to okaże się jego drogą?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (54)
Zobacz także