GwiazdyMarcin Hakiel zdradził swoje wakacyjne plany. Jedno jest pewne

Marcin Hakiel zdradził swoje wakacyjne plany. Jedno jest pewne

Marcin Hakiel zdradził swoje wakacyjne plany
Marcin Hakiel zdradził swoje wakacyjne plany
Źródło zdjęć: © Instagram | marcinhakiel
14.07.2022 12:53, aktualizacja: 14.07.2022 20:15

Marcin Hakiel tatą idealnym? Tancerz i choreograf podzielił się w jednej z ostatnich rozmów swoimi planami na wakacje, w których ujął oczywiście ukochane dzieci: Adama i Helenę. Mimo wyjątkowego natłoku pracy nie wyobraża sobie, aby nie spędzić z nimi choć części urlopu.

Dzieci Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela - Adam i Helena w tym roku spędzają oddzielne wakacje z każdym z rodziców. Powodem jest ich niedawne rozstanie, o którym poinformowali w oficjalnym oświadczeniu, opublikowanym na Instagramie. Mimo wszystko, prezenterka i tancerz zgodnie dzielą się opieką nad pociechami. Jak na razie funkcjonuje u nich system "tydzień na tydzień" - tydzień mieszkają u Hakiela, tydzień - u Cichopek.

Marcin Hakiel zdradził swoje wakacyjne plany

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie ukrywają, że dzieci są dla nich priorytetem. Z tego też względu oboje starają się, aby nie ucierpiały na ich rozstaniu. Mimo natłoku pracy, spędzają z nimi jak najwięcej czasu. Planują także oddzielne wypady wakacyjne.

- Nie mam wiele czasu na inne rzeczy niż praca i budowa, ale każdą wolną chwilę spędzam z dziećmi. Wakacje z nimi już zaplanowałem, bo to priorytet - zdradził w rozmowie z Faktem Marcin Hakiel, który właśnie zakłada swoją siódmą szkołę tańca.

Gdzie zabierze w tym roku Adama i Helenę? Tego, przynajmniej na razie, nie ujawnił.

Serce Marcina Hakiela jest znów zajęte?

Jak doniósł w ostatnim czasie portal Plotek, Marcin Hakiel odnalazł już nową miłość, którą poznał w sieci. Pomiędzy tym wszystkim będzie więc musiał znaleźć także czas dla niej i - kto wie - może niedługo pochwali się nią na swoim profilu na Instagramie?

- Marcin uporał się już z rozstaniem z Kasią i stwierdził, że nie będzie zamykał się na nowe relacje. Nie szukał partnerki, ale ta się znalazła. Poznali się przez internet. Spotykają się od trzech tygodni - twierdzi informator Plotka.

Z tego, co wiadomo, Marcin Hakiel "spotkał się na kawę" z kilkoma kobietami, które napisały do niego na Instagramie po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Możliwe, że to właśnie któraś z nich zdobyła jego serce. Czekamy zatem na kolejne informacje!

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta