Trwa ładowanie...

Maria Prażuch jest w związku z Marcinem Prokopem od prawie 20 lat. W najnowszym wywiadzie przyznała się do wielu słabości

Maria Prażuch i Marcin Prokop tworzą parę od prawie 20 lat. Choć joginka i menedżerka gwiazd niechętnie opowiada w mediach o życiu prywatnym, ostatnio udzieliła szczerego wywiadu. Przyznała się do wielu słabości.

Share
Maria Prażuch-Prokop z mężem Marcinem Prokopem
Maria Prażuch-Prokop z mężem Marcinem ProkopemŹródło: East News
d444rus

Kiedy Maria Prażuch poznała Marcina Prokopa na jednej z imprez w 2003 roku, powiedziała znajomym, że rozkocha go w sobie. I tak się stało. Trzy lata później para przywitała na świecie córeczkę Zofię, która skończyła 15-lat.

Rzuciła pracę w nieruchomościach

Maria Prażuch w tym roku skończy 42 lata, przez długi czas przebywała w USA, stąd jej amerykański akcent. Kiedy wróciła do kraju z Chicago, od razu poznała ukochanego. Obecnie joginka i menedżerka gwiazd, pracowała kiedyś w marketingu i nieruchomościach. Praca ta przysłoniła jej wszystko inne i była destrukcyjna – podaje "Viva".

W pewnym momencie Maria Prażuch skłoniła się ku ćwiczeniom rozciągającym i jodze. Kobieta wcześniej biegała i o mały włos nie przypłaciła tego sportu życiem.

d444rus

Ujawniła, że przez jakiś czas zmagała się z bardzo poważnymi atakami nerwicy. Powtarzały się one regularnie, mimo trenowania kolejnych dyscyplin i wielu prób poradzenia sobie z tym zaburzeniem. Wreszcie żona Marcina Prokopa nauczyła się panować nad oddechem. Pomocne okazało się m.in. morsowania i nurkowanie bez maski. 

Jak dziś podkreśla, sport uprawa z córką Zofią, która zakochała się w jodze.

Nowa pasja

Z czasem do treningów jogi doszła chęć uczenia innych. I to właśnie z tym Maria Prażuch związała swoje obecne, zawodowe życie. 

d444rus

"Przychodzi taki moment, że musisz podzielić się tą praktyką, że czujesz, że aż się zsikasz, jak się tym nie podzielisz, czujesz taki moment, że chcesz pomóc. Pierwszy sygnał, że chcesz uczyć, to wtedy, kiedy inaczej patrzeć na ludzi na ulicy. (…) Zaczynasz analizować ciało, żeby pomóc temu człowieczkowi. (…) Poczułam, że chce to robić. Przychodzi taki moment, że wiesz, że chcesz i możesz to robić" - wyznała.

Dziś prowadzi zajęcia dla dorosłych i dzieci. Co ciekawe, Maria Prażuch-Prokop jest również odpowiedzialna za karierę znanej z "Top model" Anny Markowskiej. Sprawuje rolę jej menedżerki - informuje "Viva".

Na własnej skórze odc. 4

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d444rus

Podziel się opinią

Share
d444rus
d444rus