Trwa ładowanie...
filip chajzer

Maria Rotkiel komentuje nieśmieszny żart Filipa Chajzera

Filip Chajzer podczas jednego z ostatnich odcinków programu "Dzień Dobry TVN" zaczął udawać napady ataku paniki. Żart dziennikarza oburzył internautów, którzy odebrali to jako kpinę z chorych osób. Podczas nagrania była psycholog Maria Rotkiel, która teraz krótko skomentowała sprawę.

Share
Maria Rotkiel komentuje nieśmieszny żart Filipa Chajzera
Źródło: ONS.pl
d38wpro

Filip Chajzer niewątpliwie należy do grona popularnych osób, które wywołują skrajne emocje. Jedni go uwielbiają, a inni, delikatnie mówiąc, nie przepadają za nim. Na niekorzyść Chajzera, grono tych drugich znowu się powiększa. Znany z nieśmiesznych dowcipów prowadzący kolejny raz podpadł widzom swoim niestosownym zachowaniem na wizji.

Pod koniec rozmowy na żywo z Marią Rotkiel, która dotyczyła zdrowia psychicznego, dziennikarz nagle osunął się na fotel, chwycił za klatkę piersiową i udawał atak paniki. Zarówno współprowadząca Małgorzata Ohme, jak i psycholożka były bardzo zmieszane i nie wiedziały jak zareagować.

d38wpro

Nagranie szybko poniosło się po sieci, a internauci nie zostawili na Chajzerze suchej nitki. "Ten atak paniki bardzo zabawny. Czy w przypadku programu o samobójcach będzie pan udawał, że skacze pan z budynku, czy zrobi to naprawdę?" - pytali.

W komentarzach ktoś wywołał do odpowiedzi Marię Rotkiel, która krótko odniosła się do tamtej sytuacji. "Mam do Filipa dystans i to pomaga poradzić sobie z jego poczuciem humoru" - stwierdziła. Jak sądzicie, czy to rzeczywiście wystarcza?

Zobacz także: Ona vs on u… fryzjera

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d38wpro

Podziel się opinią

Share
d38wpro
d38wpro