Trwa ładowanie...

Mariah Carey zaprosiła kamery na szczepienie. Nagle rozległ się straszny pisk

Mariah Carey w tym roku skończyła 51 lat. Piosenkarka jest w grupie podwyższonego ryzyka, jeśli chodzi o zakażenie koronawirusem, dlatego bez wahania zdecydowała się na szczepionkę. Podczas krótkiego zabiegu towarzyszyły jej kamery. Była odważna?

Share
Mariah Carey to światowej sławy diwa
Mariah Carey to światowej sławy diwaŹródło: Getty Images
d3wvilz

Mariah Carey to artystka obdarzona niesamowitym głosem, którego skala wynosi aż pięć oktaw. Diwa od trzech dekad jet aktywna na scenie muzycznej. Niestety ubiegły rok nieco oddalił ją od koncertowania - wszystko ze względu na trwającą do dzisiaj pandemię koronawirusa. Teraz jednak 51-letnia Carey może powoli zaczynać myśleć o śmielszym uczestniczeniu w życiu przemysłu muzycznego. Wszystko dzięki temu, ze gwiazda właśnie została zaszczepiona przeciwko Covid-19.

Pisk Mariah Carey

Na krótki "zabieg" artystka postanowiła zaprosić kamery. Być może w ten sposób diwa chciała dać przykład swoim fanom i zachęcić ich do jak najszybszego - w miarę możliwości - przyjęcia szczepionki. Carey krótkie nagranie ze swojej wizyty w przychodni zamieściła na Instagramie. Krótki filmik został opatrzony podpisem "skutek uboczny", który nawiązuje do... "5-cio oktawowego" pisku, który można usłyszeć na nagraniu. Jednak mimo wszystko trzeba przyznać, że Mariah Carey była bardzo dzielna podczas szczepienia - z jej twarzy chyba w ogóle nie schodził uśmiech!

Fani piosenkarki są zachwyceni jej postawą i nie szczędzą diwie komplementów, od których aż roi się pod opublikowanym nagraniem. Mariah Carey, pokazując, jak się szczepi, bez wątpienia dała doskonały przykład wszystkim osobom, które wahają się, czy przyjąć preparat.

d3wvilz

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Wielkanoc w pandemii koronawirusa. Dramatyczne życzenia szefa NRL

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3wvilz

Podziel się opinią

Share
d3wvilz
d3wvilz