Blisko ludziTo dla niej Zamachowski miał stracić głowę. Tak rozpadło się jej pierwsze małżeństwo

To dla niej Zamachowski miał stracić głowę. Tak rozpadło się jej pierwsze małżeństwo

Gabriela Muskała i Greg Zgliński byli małżeństwem przez 15 lat
Gabriela Muskała i Greg Zgliński byli małżeństwem przez 15 lat
Źródło zdjęć: © AKPA

01.04.2021 15:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gabriela Muskała to wzięta aktorka. Jednak mimo popularności niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym i uczuciowym. Ostatnio media obiegła plotka o jej związku ze Zbigniewem Zamachowskim. Czy to uczucie ma szansę przetrwać? Muskała dotychczas nie miała szczęścia w miłości. Jej małżeństwo z reżyserem Gregiem Zglińskim rozpadło się kilka lat temu.

Gabriela Muskała to aktorka, którą widzowie pamiętają z takich produkcji, jak "Londyńczycy" czy "Moje córki krowy". Teraz jednak o Muskale zrobiło się głośno nie za sprawą ról aktorskich, lecz jej rzekomego romansu ze Zbigniewem Zamachowskim. Jak donosi tygodnik "Na Żywo" to właśnie dla niej aktor miał stracić głowę i podjąć decyzję o rozstaniu z Moniką Zamachowską. Jak pisze tygodnik, Muskała i Zamachowski poznali się na deskach Och-Teatru, gdzie razem grali w spektaklu "Oszuści".

Nieudane małżeństwo ze Zglińskim

Gabriela Muskała ma za sobą nieudane małżeństwo z reżyserem Gregiem Zglińskim. Ich związek trwał 15 lat, jednak para rozstała się pod koniec 2015 roku. Jak mówiła w rozmowie z "Twoim Stylem" aktorka, małżeństwo zakończyło się w spokojnej atmosferze. - Nasze drogi rozeszły się naturalnie. Przez ostatnie pół roku oboje pracowaliśmy nad różnymi projektami, każde w innym mieście. Oddaliliśmy się od siebie. Trzeba było podjąć jakąś decyzję, ponieważ w perspektywie były następne dwa lata rozstania. Greg dostał propozycję nakręcenia dwóch filmów w Szwajcarii - wyznała Muskała przed laty.

Pierwszy mąż Muskały jest Szwajcarem.

- Mieszka w Polsce już ponad 20 lat. Mówi się, że tutaj czuje się Szwajcarem, a w Szwajcarii – Polakiem. Greg łączy w sobie szwajcarską precyzję i spokój z polskim szaleństwem, którego na co dzień nie pokazuje, ale ja je dobrze znam. Od dziesiątego roku mieszkał za granicą, wrócił do Polski dopiero na studia - mówiła o ówczesnym małżonku Moskała w rozmowie ze "Zwierciadłem" w 2014 roku.

Związek reżysera i aktorki nie przetrwał jednak próby czasu. Czy teraz Gabriela Muskała odnajdzie wreszcie szczęście u boku kolegi po fachu?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także