Trwa ładowanie...

Schreiber ogłosił rozstanie. Marianna nie jest jego pierwszą żoną

Łukasz Schreiber ujawnił, że rozstał się z żoną Marianną. Jak wyznał, w ostatnim czasie jego rodzina przechodzi przez trudny czas. To nie pierwsze małżeństwo polityka PiS. Z kim był związany wcześniej?

Łukasz i Natalia Schreiber wezmą rozwód?Łukasz i Natalia Schreiber wezmą rozwód?Źródło: East News, FORUM, fot: East News, FOURM
d1bbogq
d1bbogq

Łukasz Schreiber kandyduje na stanowisko prezydenta Bydgoszczy. Wraz ze startem kampanii, małżonkowie zaczęli atakować się niezbyt przyjemnymi komentarzami - i to publicznie. Teraz głos zabrał Schreiber, który wyjawił, że jego związek z Marianną rozpadł się. Polityka czeka drugi rozwód?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Z reality show do polityki. Czarzasty komentuje plany żony Schreibera

Ma już za sobą jeden rozwód

O przeszłości Łukasza Schreibera pisała niegdyś "Polityka". Jak wynika z przedstawionych w artykule informacji, polityk był w przeszłości żonaty. Co więcej, owocem tego związku jest córka. Pierwsze małżeństwo zakończyło się rozwodem. Marianna Schreiber o wszystkim wiedziała.

"Mogę powiedzieć, że jeśli coś się wie od początku, to nie stanowi to problemu i nie ma wpływu na przyszłość, bo się o tym wie. Kocha się nie za coś, a pomimo wszystko i ja swego męża kocham niezależnie od tego, co było kiedyś. Liczy się człowiek, a nie jego przeszłość. Mój mąż jest dobrym ojcem i mężem, a to dla mnie najważniejsze" – podkreśliła wówczas Marianna Schreiber w rozmowie z "Super Expressem".

Marianna i Łukasz Schreiber wzięli ślub cywilny w 2015, a kościelny w 2017 roku. Para doczekała się wspólnego dziecka.

d1bbogq

To koniec drugiego małżeństwa?

Łukasz Schreiber udzielił wywiadu portalowi metropoliabydgoska.pl. Jak zaznaczył, w trakcie kampanii chciałby szczególnie dbać o prywatność swoją i bliskich, zwłaszcza że ostatnie tygodnie nie należą do najprostszych.

"Nigdy nie używałem wizerunku rodziny w kampaniach wyborczych, ani teraz, ani dziesięć lat temu. Uważam, że to nie ma znaczenia. A przy tym wszystkim jest mi, jest to w jakiś sposób trudne dla mnie i przykre, tym bardziej że podjęliśmy decyzję o rozstaniu i rozmawiamy o separacji" - wyznał Schreiber.

Mężczyzna odniósł się też potem do kwestii często poruszanej przez samą Mariannę Schreiber.

"Każde z nas robi coś indywidualnie i na swój rachunek. Zawsze będę życzył mojej żonie powodzenia i to jest oczywiste, ale nie wiem, w jaki sposób miałoby to wpłynąć na funkcjonowanie Bydgoszczy… Po prostu jest to dla mnie zagadka trudna do rozwiązania" - skwitował.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: Materiały WP
d1bbogq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bbogq