Trwa ładowanie...

Mark Wahlberg też chudnie w oczach

Matthew McConaughey zrzucił niedawno 22 kilogramy na potrzeby roli w filmie "Witaj w klubie". Jego rekord właśnie pobił Mark Wahlberg, który ujawnił, że schudł prawie 28 kilo, aby zagrać Jima Bennetta w remake'u dramatu "Gracz" ("The Gambler").
Share
Mark Wahlberg też chudnie w oczach
Źródło: AFP
d35gshg

Matthew McConaughey zrzucił niedawno 22 kilogramy na potrzeby roli w filmie "Witaj w klubie". Jego rekord właśnie pobił Mark Wahlberg, który ujawnił, że schudł prawie 28 kilo, aby zagrać Jima Bennetta w remake'u dramatu "Gracz" ("The Gambler"). Przypomnijmy, że film będzie nową wersją przeboju Karela Reisza z 1974 roku. To historia luźno oparta na powieści Fiodora Dostojewskiego, studium upadku moralnego nałogowego hazardzisty.

Głównym bohaterem filmu jest profesor literatury i nałogowy gracz. Kiedy traci wszystkie pieniądze, zapożycza się u swoich najbliższych, a następnie od ludzi z półświatka, którzy bardzo szybko zaczynają ścigać go za długi.

Przemianę Marka Wahlberga można zobaczyć na pierwszych zdjęciach z planu, które właśnie trafiły do sieci.

W filmie "The Gambler" wystąpią ponadto John Goodman, Brie Larson, Jessica Lange, Michael K. Williams i Travis Tope. Autorem scenariusza jest William Monahan. Za reżyserię nowej wersji "Gracza" odpowiada Rupert Wyatt.

Obraz trafi do kin w 2015 roku.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Matt Damon i Mark Wahlberg mają układ*

* Wstydliwa przeszłość gwiazd*

* Mark Wahlberg mógł skończyć źle*

d35gshg

Podziel się opinią

Share
d35gshg
d35gshg