GwiazdyMark Wahlberg też chudnie w oczach

Mark Wahlberg też chudnie w oczach

Mark Wahlberg też chudnie w oczach
Źródło zdjęć: © AFP

10.03.2014 21:58, aktual.: 10.03.2014 22:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Matthew McConaughey zrzucił niedawno 22 kilogramy na potrzeby roli w filmie "Witaj w klubie". Jego rekord właśnie pobił Mark Wahlberg, który ujawnił, że schudł prawie 28 kilo, aby zagrać Jima Bennetta w remake'u dramatu "Gracz" ("The Gambler").

Matthew McConaughey zrzucił niedawno 22 kilogramy na potrzeby roli w filmie "Witaj w klubie". Jego rekord właśnie pobił Mark Wahlberg, który ujawnił, że schudł prawie 28 kilo, aby zagrać Jima Bennetta w remake'u dramatu "Gracz" ("The Gambler"). Przypomnijmy, że film będzie nową wersją przeboju Karela Reisza z 1974 roku. To historia luźno oparta na powieści Fiodora Dostojewskiego, studium upadku moralnego nałogowego hazardzisty.

Głównym bohaterem filmu jest profesor literatury i nałogowy gracz. Kiedy traci wszystkie pieniądze, zapożycza się u swoich najbliższych, a następnie od ludzi z półświatka, którzy bardzo szybko zaczynają ścigać go za długi.

Przemianę Marka Wahlberga można zobaczyć na pierwszych zdjęciach z planu, które właśnie trafiły do sieci.

W filmie "The Gambler" wystąpią ponadto John Goodman, Brie Larson, Jessica Lange, Michael K. Williams i Travis Tope. Autorem scenariusza jest William Monahan. Za reżyserię nowej wersji "Gracza" odpowiada Rupert Wyatt.

Obraz trafi do kin w 2015 roku.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także