Blisko ludziMartyna Wojciechowska: "Wojowniczki, które pokonały raka". Ta fotografia daje do myślenia

Martyna Wojciechowska: "Wojowniczki, które pokonały raka". Ta fotografia daje do myślenia

Martyna Wojciechowska: "Wojowniczki, które pokonały raka". Ta fotografia daje do myślenia
Źródło zdjęć: © Getty Images
Dominika Czerniszewska

10.06.2020 13:36, aktual.: 10.06.2020 19:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Martyna Wojciechowska do wyższych celów wykorzystuje także swoje social media. To właśnie tam zamieściła wzruszającą fotografię.

Martyna Wojciechowska opublikowała na instagramowym koncie zdjęcie dwóch dziewczynek. Uśmiechnięte, w kolorowych oprawkach, patrzą w kierunku obiektywu. To pierwsza warstwa fotografii, bo na drugiej widzimy - te same dziewczynki bez kończyn, z łysymi głowami. Tak. One zostały bohaterkami. Pokonały raka.

"Wojowniczki"

"PIĘKNO TO SIŁA, która jest w nas. Te dwie piękne dziewczynki to Mázia Tatau i Marjory Vitória. Wojowniczki, które pokonały raka. Uśmiech na ich twarzach ma wielką moc" - napisała podróżniczka. Obserwatorów Martyny Wojciechowskiej poruszyła ta fotografia. Wniosek: czasem warto się zatrzymać i docenić to, co ma się na co dzień. "I wszystkie nasze codzienne troski i problemy to nic z takimi pozytywnymi dziewczynami" - napisała jedna z internautek. "Fantastyczna siła drzemie w dziewczynach. Widać to! Brawo wy!" - dodała kolejna.

Martyna Wojciechowska założyła fundację

Warto przypomnieć, że podróżniczka zainspirowana historiami bohaterek swojego programu "Kobieta na krańcu świata" założyła fundację UNAWEZA, która pomaga potrzebującym kobietom i ich rodzinom w kilku miejscach na świecie.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także