Marzena Rogalska skończyła 53 lata. To z nim związana jest dzisiaj

Marzena Rogalska skończyła 53 lata. To z nim związana jest dzisiaj

Marzena Rogalska obchodzi 53. urodziny
Marzena Rogalska obchodzi 53. urodziny
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
13.04.2023 15:24, aktualizacja: 13.04.2023 15:43

Marzena Rogalska w przeciągu ostatnich kilku lat doświadczyła wielu zmian. W 2021 roku, po 12 latach współpracy, odeszła z TVP. Wcześniej, po 14 latach, zakończyła związek. Jak dziś układa się życie znanej dziennikarki?

Marzena Rogalska 13 kwietnia 2023 roku skończyła 53 lata. Jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek w ciągu ostatnich kilku lat przeprowadziła w swoim życiu wiele zmian. W 2018 roku ogłosiła, że znów jest singielką i zakończyła trwający 14 lat związek. Mniej więcej rok później pochwaliła się nowym partnerem. Kolejne lata przyniosły zmiany na tle zawodowym - odejście z "Pytania na śniadanie" było niezwykle zaskakującym wydarzeniem.

Widzowie ją uwielbiali. Po jej odejściu wybuchła niemała afera

Informacja, że Marzena Rogalska więcej nie pojawi się w "Pytaniu na śniadanie" była ogromnym zaskoczeniem. To właśnie dziennikarka była ulubioną prowadzącą widzów. Internauci równie mocno byli zdziwieni faktem, że na odejście Rogalskiej nie zareagował Tomasz Kammel, który rzekomo był tak zżyty ze współprowadzącą śniadaniówkę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zachowanie, a w zasadzie brak zajęcia stanowiska przez prezentera odbiło się echem w mediach. Portale próbowały się wówczas z Kammelem skontaktować, ten jednak odmówił udzielania komentarza. W sierpniu 2021 roku dziennikarka ogłosiła, że będzie jedną z prowadzących "Miasta Kobiet" - programu realizowanego przez stację TVN.

"Nasze drogi się rozeszły"

W życiu osobistym Marzeny Rogalskiej również nie brakowało zawirowań. O rozstaniu z partnerem w 2018 roku dziennikarka poinformowała osobiście, podkreślając jednocześnie, że nie zamierza sprawy szerzej komentować - w końcu są to jej sprawy prywatne.

"Każdy stan ma swoje plusy i minusy. To nie jest tak, że druga osoba zagwarantuje mi szczęście w 100 procentach. Na to trzeba przede wszystkim pracować samemu, więc nie szukam desperacko miłości" - podkreśliła w rozmowie z magazynem "Świat i ludzie".

Miłość jednak dogoniła Rogalską rok później. Dziennikarka związała się z Adamem Kuną, z którym dzieli wiele zainteresowań.

"Słyszę od niego, że zarażam dobrą energią, z przyjemnością patrzy na to, co robię" - opowiadała Rogalska, udzielając wywiadu dla portalu rozrywka.dziennik.pl.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl