Blisko ludziMarzena Rogalska spełnia się w życiu rodzinnym. "Wszyscy jesteśmy sobie bardziej bliscy"

Marzena Rogalska spełnia się w życiu rodzinnym. "Wszyscy jesteśmy sobie bardziej bliscy"

Marzena Rogalska
Marzena Rogalska
Źródło zdjęć: © AKPA

19.04.2021 09:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marzena Rogalska niemal dwa miesiące temu podjęła jedną z najtrudniejszych decyzji zawodowych. Po 12 latach rozstała się ze stają TVP, której była twarzą. Od tego czasu, co widać po jej wpisach w mediach społecznościowych, korzysta z życia pełną parą.

Dziennikarka i prezenterka niedawno świętowała swoje 51. urodziny. W znakomitym humorze spędzała ten wyjątkowy dla niej dzień. Ze swoimi obserwatorami podzieliła się zdjęciem z ogromnym bukietem róż i balonami. Dodała też wzruszający wpis. Podziękowała najbliższym za to, że może na nich liczyć i że o niej pamiętali.

Marzena Rogalska - życie rodzinne

Po odejściu z TVP prezenterka nie rzuciła się w wir kolejnych zawodowych obowiązków, ale dała sobie chwilę wytchnienia. Choć przyznała, że po rezygnacji z prowadzenia "Pytanie na śniadanie" dostała sporo ofert, nie chciała z nich korzystać. Póki co, realizuje się poprzez pracę w radiu. Ma również inne projekty, które chce spokojnie dokończyć.

Przede wszystkim jednak spełnia się w życiu rodzinnym. Ostatnio dodała wzruszający wpis na temat dziewczynki imieniem Zuzanna. Wyznała, że jej pojawianie się na świecie, zbliżyło całą rodzinę. Zuzanna, jak napisała dziennikarka, jest poza tym, bardzo kochanym i słodkim dzieckiem. "Do zjedzenia, do schrupania" – napisała Rogalska.

"Dzisiaj podczas spaceru skakała w kałużach w różowym dresie i kaloszach, po powrocie do domu natychmiast włożyła na ten dresik szykowną spódniczkę z falbanką z tiulu. I tak wystylizowana czekała na mnie leżąc na podłodze w korytarzu. Mama dała jej ksywkę Zuzka-Łobuzka, więc wszystko jasne. I wcale nie była chętna do tego selfie, co widać na załączonym obrazku" – dodała dziennikarka i opublikowała zdjęcie z Zuzanną.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także