GwiazdyMatylda Damięcka o aferach z Pegasusem i Ordo Iuris. "Bezbłędnie jak zawsze"

Matylda Damięcka o aferach z Pegasusem i Ordo Iuris. "Bezbłędnie jak zawsze"

Matylda Damięcka o aferze z podsłuchami i Pegasusem
Matylda Damięcka o aferze z podsłuchami i Pegasusem
Źródło zdjęć: © Instagram | @thegirlwhofellonearth
04.02.2022 14:37, aktualizacja: 04.02.2022 15:39

Matylda Damięcka ponownie odniosła poprzez swoje grafiki do najważniejszych obecnie wydarzeń w Polsce. Tym razem wzięła pod lupę afery związane z podsłuchami, Pegasusem i Ordo Iuris. Internauci komentują, że nie mogła tego lepiej zobrazować.

Profil Matyldy Damięckiej na Instagramie jest obserwowany przez coraz większą liczbę osób - aktualnie ponad 215 tys. Graficzka publikuje na nim autorskie rysunki związane z tragediami, śmierciami ważnych osób, rocznicami czy sprawami, które są obecnie najważniejszymi w państwie. Tak stało się i tym razem, kiedy odniosła się do tematu systemu Pegasus, którym służby specjalne inwigilowały "niewygodne" politycznie osoby, a także skandalu z Ordo Iuris, dotyczącego głośnych rozwodów w konserwatywnym środowisku.

Matylda Damięcka o aferze z Pegasusem

Matylda Damięcka zamieściła na swoim profilu na Instagramie nowy post z dwoma grafikami. Zatytułowała go jednym słowem: "podsłuch*jki". Na jednym z rysunków napisała: "to sklep ze słuchawkami, ty ordozboczku ty...", natomiast na drugim: "słuch*jki". Jej grafiki wydają się wyrażać więcej niż tysiąc słów. Zobaczcie sami.

Post Damięckiej, choć wrzucony do sieci dopiero kilka godzin temu, został już polubiony przez ponad 5 tys. osób. To "mówi" samo za siebie.

Internauci komentują

Matylda Damięcka jest istną mistrzynią grafik, bo potrafi nimi oddawać to, co inni mają na myśli. W komentarzach pod nowymi rysunkami nie brakuje słów na temat tego, że nie mogła tego lepiej zobrazować, a to, co zaprezentowała jest wynikiem jej inteligencji, przenikliwości i wrażliwości.

"Bezbłędnie jak zawsze", "Jesteś genialna", "Zawsze kiedy przesuwam paluchem na kolejną grafikę, mam moment oczekiwania na fakt, że spadnę z krzesła. Rewelacja", "Matylda, kocham twoją kreatywność i poczucie humoru. Można się tego nauczyć?", "Dla mnie bomba", "Fenomenalne" - czytamy pod postem.

Patrząc na publikowane przez graficzkę nowe "dzieła", możemy spodziewać się za chwilę jeszcze większych emocji z nimi związanych. Nie ukrywamy, że już czekamy na kolejne!

Drogie użytkowniczki, mamy dla Was otwartą rekrutację do testowania kosmetyków marki Ziaja. Jeśli macie ochotę dostać zestaw kosmetyków i sprawdzić jak działają, zgłoszenia zbierane są TUTAJ do 10.02.2022 r.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta