ModaMaya Hawke pojawiła się na premierze filmu. Jest łudząco podobna do swojej matki, Umy Thurman

Maya Hawke pojawiła się na premierze filmu. Jest łudząco podobna do swojej matki, Umy Thurman

Maya Hawke jest łudząco podobno do znanej mamy, Umy Thurman
Maya Hawke jest łudząco podobno do znanej mamy, Umy Thurman
Źródło zdjęć: © Getty Images

07.09.2020 13:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kiedy Maya Hawke, córka Umy Thurman i Ethana Hawke'a, pojawiła się na czerwonym dywanie, oczy wszystkich były zwrócone tylko na nią. Wrażenie zrobiła nie tylko cudowna kreacja artystki, ale również uderzające podobieństwo do jej matki.

Mimo pandemii festiwal filmowy w Wenecji jak zwykle przyciągnął tłumy gwiazd i fotoreporterów. Podczas święta filmowego swoją premierę miał film, w którym Maya Hawke grała jedną z głównych ról.

Maya Hawke łudząco przypomina swoją matkę

Kiedy aktorka pojawiła się na ściance, oczy i obiektywy wszystkich były zwrócone tylko na nią. Trzeba przyznać, że 22-latka wyglądała rewelacyjnie. Długa cekinowa sukienka w kolorze nude idealnie podkreślała jej figurę, a delikatna fryzura i makijaż były świetnym uzupełnieniem całej stylizacji.

Nie obyło się również bez porównań młodej artystki do jej mamy, Umy Thurman. Nic dziwnego, obie wyglądają rewelacyjnie i są do siebie bardzo podobne. Wielu w stylizacji Mai doszukiwało się nawiązania do jednej z premierowych kreacji samej Umy. Thurman podczas gali, na której prezentowany był światowej sławy film "Kil Bill", również wystąpiła w długiej dopasowanej sukience o podobnej kolorystyce.

Pomimo młodego wieku Maya Hawke ma na swoim koncie już wiele osiągnięć i świetnych ról. Jej przygoda z aktorstwem zaczęła się od serialu "Małe kobietki", następnie mogliśmy podziwiać ją w "Pewnego razu w Hollywood" czy "Stragner Things".

Obraz
© Getty Images
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także