GwiazdyMeghan i Harry wybierali choinkę. Przy okazji doszło do zabawnego incydentu

Meghan i Harry wybierali choinkę. Przy okazji doszło do zabawnego incydentu

Meghan i Harry przygotowują się do Bożego Narodzenia.
Meghan i Harry przygotowują się do Bożego Narodzenia.
Źródło zdjęć: © Getty Images

04.12.2020 08:32, aktual.: 02.03.2022 17:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W tym roku Meghan, Harry i Archie spędzą święta Bożego Narodzenia w Stanach Zjednoczonych. Niedawno zdecydowali się także na wybór choinki. Podczas okazjonalnych zakupów doszło do zabawnego incydentu. Podobno nie obyło się bez salwy śmiechu.

Meghan i Harry wraz z synem tegoroczne święta spędzą w swoim domu w Montecito w Kalifornii. Natomiast w zeszłym roku byli w Vancouver razem z matką Meghan Dorią Ragland. Zazwyczaj para pojawiała się u królowej Elżbiety, po czym cała rodzina królewska pojawiała się na mszy w lokalnym kościele. Ze względu na trudne okoliczności, Harry ze swoją rodziną musi pozostać w USA.

Meghan i Harry wybrali choinkę

Zaledwie kilka dni temu Harry i Meghan wybrali się na plantację, z której chcieli wybrać choinkę. Jak twierdzą świadkowie ich zakupów, w trakcie wybierania świątecznego drzewka doszło do bardzo zabawnej sytuacji. Jeden z pracowników opisał na Twitterze drobny incydent z udziałem pary.

Początkowo mężczyzna wyjaśnił, że nikt ich nie uprzedził o przyjeździe Meghan i Harry’ego. Kiedy małżeństwo dotarło na miejsce, okazało się, że czeka ich sympatyczna niespodzianka.

"Mieliśmy pustą parcelę, kiedy tam dotarli – ich agent zapewnił im dobrą zabawę, zamiast nas zamykać. Była tam też inna rodzina, a ich rozpędzony i podekscytowany świętami synek przebiegł przez drzewa do Harry’ego i zapytał, czy on tutaj pracuje, zupełnie nie wiedząc, kto to jest" - napisał na Twitterze pracownik.

Sytuacja obrócona w żart

Oczywiście ani Harry, ani Meghan nie mogli powstrzymać śmiechu. Książę uznał całą sytuację za świetny żart, po czym razem z żoną z uśmiechem na ustach wybierali świąteczne drzewko. Również mały Archie towarzyszył rodzicom i był bardzo podekscytowany całymi przygotowaniami.

Małżeństwo po podzieleniu się bolesnym i trudnym doświadczeniem dotyczącym poronienia, nie może się doczekać celebracji nadchodzących świąt. Wygląda na to, że para odzyskała upragniony spokój. Matka Meghan prawdopodobnie dołączy do córki i zięcia na Boże Narodzenie – w końcu niedawno obchodzili razem Święto Dziękczynienia.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także