Trwa ładowanie...

Melania Trump w kurtce z oburzającym napisem. Ludzie wściekli

Pierwsza Dama USA poleciała na spotkanie z dziećmi nielegalnych imigrantów. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, w co się ubrała. Wybrana przez nią kurtka miała napis, który odczytano jednoznacznie. Prezydent Donald Trump szybko wyjaśnił, co oznaczał.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Melania Trump w drodze do Teksasu
Melania Trump w drodze do TeksasuŹródło: Getty Images
dggbjrp

"I really don't care. Do u?" (Z ang. "Nie obchodzi mnie to. A was?") – brzmiały słowa wypisany na kurtce Melanii Trump, w której udała się do Teksasu. W tymże stanie przebywają meksykańskie dzieci oddzielone od swoich rodziców na granicy z USA. To wynik polityki migracyjnej zaostrzonej przez Donalda Trumpa.

Mimo że ten ugiął się właśnie pod naciskiem Amerykanów i podpisał dokument znoszący bezduszne przepisy, znów musi się tłumaczyć. Jego żona zakładając płaszcz z takim, a nie innym napisem, wywołała burzę. Ludzie są wściekli i zniesmaczeni, o czym dają znać w mediach społecznościowych.

Trump zareagował na sprawę tweetem. "Napis odnosi się do mediów produkujących fake newsy. Melania zrozumiała, jak nieprawdziwe one są i dłużej nie zamierza się nimi przejmować" – napisał prezydent USA.

dggbjrp

Polityka Donalda Trumpa wobec imigrantów tylko w maju zaskutkowała oddzieleniem od rodziców ok. 2 tys. dzieci. Nowe zarządzenie pozwoli zostać rodzinom razem na granicy z Meksykiem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dggbjrp

Podziel się opinią

Share
dggbjrp
dggbjrp