Trwa ładowanie...
d46zdl3

Melania Trump zachwycona nowym ogrodem. Internauci mają inne zdanie

Donald i Melania Trumpowie zdecydowali się przeprowadzić gruntowną renowację Ogrodu Różanego przed Białym Domem. Wielu osobom nie spodobało się, że po renowacji nie ma już w nim takich kwiatów jak kiedyś.
Share
Melania Trump zachwycona nowym ogrodem
Melania Trump zachwycona nowym ogrodemŹródło: East News
d46zdl3

Ogród Różany znajdujący się przed Białym Domem to ważny punkt w posiadłości prezydenta Stanów Zjednoczonych. Ogród przylega bezpośrednio do Gabinetu Owalnego, gdzie odbywa się wiele kluczowych spotkań prezydenta.

Ogród Różany w Białym Domu

Ponadto w czasie pandemii Donald Trump często organizował swoje wystąpienia medialne właśnie na terenie tego ogrodu. Ostatnio przestrzeń była wyłączona z użytku z uwagi na trwające tam prace renowacyjne. Była to pierwsza tak duża renowacja od lat 60. XX wieku.

d46zdl3

Po miesiącu ogród został na nowo otwarty, a Melania Trump nie kryje ekscytacji z powodu tego, jak obecnie wygląda. Obecni gospodarze domu postanowili zaaranżować przestrzeń na bardziej nowoczesną. W miejscu kolorowych kwiatów pojawiły się równo przycięte zielone krzewy. Nie da się ukryć, że obecnie ogród wygląda gustownie, ale jednocześnie chłodno i zachowawczo.

Internauci nie pochwalają tej decyzji i żartują z decyzji pary prezydenckiej. "Melania wyrywająca wszystkie kwiaty i drzewa w Ogrodzie Różanym i pozostawiająca go jedynie skorupą tego, czym kiedyś był. To jest metafora całej prezydentury Trumpa", "Trump zabrał skrzynki pocztowe z poczty, a róże z Ogrodu Różanego" - piszą w komentarzach.

d46zdl3

Oburzający widok na polskich plażach. "W tych czasach trzeba uważać"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d46zdl3

Podziel się opinią

Share
d46zdl3
d46zdl3