Qaqwqwrqw

Melania Trump zarobiłaby na rozwodzie z Donaldem Trumpem. Specjalistka nie ma wątpliwości

Czeska modelka Ivana Zelníčkova zarobiła na rozwodzie z Trumpem 25 milionów dolarów. Wiele wskazuje na to, że w przypadku ewentualnego rozstania, Melania Trump dostałaby od Donalda Trumpa jeszcze więcej pieniędzy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Melania Trump ma 49 lat
Melania Trump ma 49 lat (ONS.pl)
Qaqwqwrqw

Donald Trump i Melania Trump

Donald Trump związany jest z Melanią od 2005 roku. Para wzięła ślub w Palm Beach, a wśród gości znaleźli się m.in. książę Karol, Clint Eastwood oraz Clintonowie. Wcześniej Trump dwukrotnie żonaty. Czeska była modelka Ivana Zelníčkova zarobiła na rozwodzie z Trumpem 25 milionów dolarów. Jego druga żona Marla Maples zaś 2 miliony. Wszystko z powodu umowy przedślubnej.

Jak donosi Daily Express jeszcze więcej zarobić mogłaby Melania Trump. Według portalu, para przed ślubem również podpisała podobną umowę. Jej warunki mogły się jednak zmienić. Po tym jak Trump został prezydentem USA, jego żona zarządać mogła bowiem podwyższenia stawki za ewentualny rozwód.

Qaqwqwrqw

Donald Trump i Melania Trump – rozwód

Jacqueline Newman, specjalistka ds. sporów rozwodowych nie ma wątpliwości. Uważa, że w przypadku rozstania Melania z pewnością zarządałaby większej kwoty niż ta na którą umówiła się z Trumpem przed ślubem.

Nie chodzi tylko o jej bezpieczeństwo i odpowiedni poziom życia. Melania prawdopodobnie nie miałaby prawa mówić o szczegółach swojego życia z Trumpem, zwłaszcza w czasie pobytu w Waszyngtonie. A milczenie mogłoby Trumpa dużo kosztować.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw