FitnessMężczyzna co dwa miesiące powiększa sobie usta. Wygląda coraz gorzej

Mężczyzna co dwa miesiące powiększa sobie usta. Wygląda coraz gorzej

Mężczyzna co dwa miesiące powiększa sobie usta. Wygląda coraz gorzej
Źródło zdjęć: © East News
Agata Porażka
31.07.2018 08:54, aktualizacja: 31.07.2018 10:44

Podobno nieważne co mówią, ważne, żeby mówili. James Holt z Wielkiej Brytanii jest tego najlepszym przykładem. Żeby zaistnieć w mediach, na powiększanie ust wydał już równowartość około 70 tysięcy złotych.

James twierdzi, że nigdy nie czuł się dobrze ze swoim wyglądem. Największą wadą były dla niego usta - zbyt wąskie i małe. Te kompleksy zmotywowały go do zastosowania wypełniaczy już w wieku 16 lat. Od tamtego czasu regularnie poprawia swoje ciało i równie systematycznie wstawia zdjęcia na media społecznościowe. Z 820 zdjęć na jego Instagramie zdecydowana większość przedstawia właśnie ogromne usta Holta.

Pomimo tego, że już są tak duże, on nie zamierza przestać. Chodzi je wypełniać równo co dwa miesiące - a to tylko jeden z kilku zabiegów zmieniających twarz, które sobie funduje.

Obraz
© East News

Poza wypełnianiem ust, 24-latek miał już dwie operacje nosa, co trzy miesiące wstrzykuje sobie botoks i dwa razy do roku wybiela sobie zęby. Jakby tego było mało, botoks wstrzykuje sobie również w pachy, żeby zapobiec poceniu się.

Obraz
© East News

Pomimo krytki ze strony rodziny i przyjaciół, James nie zamierza przestać. Jest zmotywowany, żeby kontunuować swoje zabiegi, chociaż zaczyna wyglądać karykaturalnie.