WP

Mężczyzna co dwa miesiące powiększa sobie usta. Wygląda coraz gorzej

Podobno nieważne co mówią, ważne, żeby mówili. James Holt z Wielkiej Brytanii jest tego najlepszym przykładem. Żeby zaistnieć w mediach, na powiększanie ust wydał już równowartość około 70 tysięcy złotych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pomimo krytki ze strony rodziny i przyjaciół, James nie zamierza przestać
Pomimo krytki ze strony rodziny i przyjaciół, James nie zamierza przestać (East News)
WP

James twierdzi, że nigdy nie czuł się dobrze ze swoim wyglądem. Największą wadą były dla niego usta - zbyt wąskie i małe. Te kompleksy zmotywowały go do zastosowania wypełniaczy już w wieku 16 lat. Od tamtego czasu regularnie poprawia swoje ciało i równie systematycznie wstawia zdjęcia na media społecznościowe. Z 820 zdjęć na jego Instagramie zdecydowana większość przedstawia właśnie ogromne usta Holta.

Pomimo tego, że już są tak duże, on nie zamierza przestać. Chodzi je wypełniać równo co dwa miesiące - a to tylko jeden z kilku zabiegów zmieniających twarz, które sobie funduje.

East News
Podziel się
WP

Poza wypełnianiem ust, 24-latek miał już dwie operacje nosa, co trzy miesiące wstrzykuje sobie botoks i dwa razy do roku wybiela sobie zęby. Jakby tego było mało, botoks wstrzykuje sobie również w pachy, żeby zapobiec poceniu się.

East News
Podziel się

Pomimo krytki ze strony rodziny i przyjaciół, James nie zamierza przestać. Jest zmotywowany, żeby kontunuować swoje zabiegi, chociaż zaczyna wyglądać karykaturalnie.

Polub WP Kobieta
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP