"Hej, pani Kaju Godek". Udowodniła jej kłamstwo

"Hej, pani Kaju Godek". Udowodniła jej kłamstwo

Katarzyna Kotula miała wymianę zdań z Kają Godek
Katarzyna Kotula miała wymianę zdań z Kają Godek
Źródło zdjęć: © East News
09.02.2024 20:40, aktualizacja: 09.02.2024 21:45

Katarzyna Kotula udostępniła na swoim profilu na X dane dotyczące pedofili w Polsce. Odnosząc się do słów Kai Godek, że to "lobby LGBT krzywdzi dzieci", napisała, że według ostatnich statystyk 99 proc. sprawców pedofilii to mężczyźni, których ofiarami padły dziewczynki. Godek już jej odpowiedziała.

"Aborcja to okrutne zabójstwo, a lobby LGBT krzywdzi dzieci". Takie zdanie możemy przeczytać na stronie ratujzycie.pl Fundacji Życie i Rodzina należącej do Kai Godek. To właśnie ona w 2019 roku powiedziała na antenie Polsat News: "geje chcą adoptować dzieci, bo chcą je molestować i gwałcić". Jej słowa zostały nie tylko zapamiętane, ale stanowiły także powód rozprawy sądowej. Godek została pozwana przez osoby nieheteronormatywne. Sprawa została umorzona.

Katarzyna Kotula o sprawcach pedofilii w Polsce

Do wypowiedzi Godek odniosła się Katarzyna Kotula. Ministra ds. równości udostępniła na swoim profilu na X (dawnym Twitterze) post dotyczący sprawców pedofilii w Polsce. Jak wynika ze statystyk z lat 2017-2020, 99 proc. z nich to mężczyźni, których ofiarami padły dziewczynki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Hej, pani Kaju Godek, statystyki komisji ds. pedofilii podsumowujące 300 spraw z lat 2017-2020 - 99 proc. sprawców pedofilii to mężczyźni - ich ofiarą padły w większości dziewczynki. To tyle, jeśli chodzi o kłamstwa które pani rozpowszechnia. Pani fałszywa teorie o lobby LGBT, które 'krzywdzi dzieci' to nic innego jak czysta homofobia" - napisała Kotula.

Kaja Godek już odpowiedziała

Kaja Godek już zdążyła odpowiedzieć na wpis ministry Katarzyny Kotuli. Pozostaje przy swojej niesprawiedliwej opinii na temat osób LGBT.

"Właśnie o tym mówiłam podsumowując debatę nad Stop LGBT. Jeśli sprawca jest ze środowiska, to otoczenie ma opory, żeby go ścigać, bo powiecie, że homofobia. Tak działa wasz terror poprawnościowy w praktyce. Tylko dzieci szkoda" - czytamy w odpowiedzi Kai Godek.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (370)
Zobacz także