GwiazdyMichał Koterski wraca do Leszczak? "Chyba tak"

Michał Koterski wraca do Leszczak? "Chyba tak"

Marcela Leszczak i Michał Koterski na jednej z premier (East News)
Artur Zawadzki/REPORTER
Marcela Leszczak i Michał Koterski na jednej z premier (East News) Artur Zawadzki/REPORTER
Artur Zawadzki/REPORTER
06.12.2021 14:39

Wszystko wskazuje na to, że Michał Koterski i Marcela Leszczak znowu są parą. Aktor zdecydował się jednak na szczere wyznanie, w którym poddaje w wątpliwość pewność swojej decyzji.

Relacja Marceli Leszczak i Michała Koterskiego nie należy do prostych. Para wielokrotnie rozchodziła się, jednak zakochani zawsze ostatecznie decydowali się na powrót do siebie. Leszczak i Koterski są rodzicami czteroletniego Fryderyka i, jak zgodnie przyznają, to właśnie dobro syna jest dla nich zawsze najważniejsze.

Romans Michała Koterskiego

Wydawać by się mogło, że 42-letni aktor i 29-letnia modelka już na dobre zakończyli burzliwą relację. Koterski przez kilka miesięcy spotykał się nawet z zaledwie 23-letnią aktorką Dagmarą Bryzek. Szaleńczo zakochani publikowali w mediach społecznościowych romantyczne zdjęcia oraz niekończące się zapewnienia o sile wzajemnej miłości. Pod koniec października wyszło jednak na jaw, że ich związek nie przetrwał próby czasu.

Niespełna dwa tygodnie później Marcela Leszczak opublikowała fotografię, na której pozuje z Koterskim i ich wspólnym synkiem. Fani nie kryli zaskoczenia tak nagłym, kolejnym powrotem pary celebrytów. Wszystko wskazuje na to, że po raz kolejny dali sobie szansę na zbudowanie szczęśliwej rodziny.

Pełen wątpliwości

Ostatnio jednak Koterski udzielił wywiadu dla portalu "Jastrząb Post", w którym przyznał, że nie chce się jeszcze deklarować a propos spędzenia tegorocznych świąt u boku Leszczak. Dziennikarka portalu zadała aktorowi jeszcze jedno znamienne pytanie na temat przyszłości związku artysty z modelką. Zapytała o to, czy para jest sobie przeznaczona.

- Chyba tak, ale jest takie przysłowie, że jak chcesz rozśmieszyć Pana Boga, to opowiedz mu o swoich planach - podsumował Koterski.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także