Blisko ludziMinęło 14 lat od zaginięcia Maddie McCann. Rodzice wydali oświadczenie

Minęło 14 lat od zaginięcia Maddie McCann. Rodzice wydali oświadczenie

Maddie McCann
Maddie McCann

04.05.2021 16:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 14 lat poszukiwana jest Maddie McCann. Jej rodzice ani na moment nie stracili nadziei, że jeszcze kiedyś ją odnajdą. W kolejną rocznicę zaginięcia ich pociechy, wydali oświadczenie.

Madeleine McCann zaginęła w 2007 roku podczas rodzinnych wakacji w Portugalii. Dziewczynka miała wówczas niespełna 4 lata. Od 14 lat jest prowadzone śledztwo w tej sprawie, weryfikowane są wszelkie tropy i sprawdzanie najróżniejsze teorie na temat jej zniknięcia. Portugalska żandarmeria w początkowej fazie postępowania uznała, że dziewczynka została uprowadzona. Jednak dopiero w zeszłym roku ustalono i znaleziono dowody na to, że porywaczem małej Maddie mógł być mężczyzna z Niemiec.

Kolejna rocznica zaginięcie Madeleine

Maddie zniknęła 14 lat temu, dokładnie 3 maja. Rodzice dziewczynki, Kate i Gerry, wydali oświadczenie w kolejną, smutną rocznicę. Choć od największej tragedii w ich życiu minęło już kilkanaście lat, to wciąż nie tracą nadziei, że jeszcze kiedyś spotkają się ze swoją ukochaną córką. Dzisiaj Madeleine byłaby już prawie pełnoletnia.

"Każdy maj jest ciężki - przypomnienie minionych lat, wspólnych lat utraconych lub skradzionych. W tym roku jest to szczególnie wzruszające, ponieważ powinniśmy świętować 18. urodziny Madeleine" - napisali w oświadczeniu rodzice Maddie.

Kate i Gerry podkreślili jednak, że otrzymują mnóstwo wsparcia od ludzi, którym również zależy na odnalezieniu dziewczynki. Choć szalejący na całym świecie koronawirus na jakiś czas wstrzymał śledztwo w sprawie Madeleine, to na szczęście, poszukiwania zostały wznowione.

"Pandemia Covid jeszcze bardziej utrudniła ten rok z wielu powodów, ale na szczęście śledztwo w celu znalezienia Madeleine i jej porywacza jest kontynuowane. Trzymamy się nadziei, choć niewielkiej, że znów zobaczymy Madeleine. Jak już wielokrotnie powtarzaliśmy, musimy się dowiedzieć, co się stało z naszą ukochaną córką, bez względu na wszystko. Jesteśmy bardzo wdzięczni policji za nieustające wysiłki. Mimo upływu lat wciąż otrzymujemy tak wiele pozytywnych słów i dobrych życzeń. To wszystko pomaga i za to jesteśmy naprawdę wdzięczni - dziękujemy. Kate & Gerry" - podkreślili rodzice.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.p

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (17)