GwiazdyMłynarska ma dwie teściowe. Wyznaje, co o tym sądzi

Młynarska ma dwie teściowe. Wyznaje, co o tym sądzi

Agata Młynarska żyje w rodzinie patchworkowej
Agata Młynarska żyje w rodzinie patchworkowej
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. AMZ
23.01.2021 14:01

Agata Młynarska żyje w rodzinie patchworkowej. Podczas Dnia Babci i Dziadka siedziała przy tym samym stole ze swoimi dwiema teściowymi. Gwiazda przyznała na swoim profilu na Instagramie, że jest szczęściarą.

Wszyscy znamy złośliwe żarty o teściowych i synowych. Często jest w nich ukryte co najmniej ziarno prawdy. Matki mają problem z tym, by zaakceptować wybrankę swojego syna. Z tego rodzić się mogą różnego rodzaju konflikty. Jak się okazuje, w rodzinie Agaty Młynarskiej w ogóle nie ma tego problemu, chociaż gwiazda ma nie jedną, a dwie teściowe.

Młynarska o teściowych: "Jestem szczęściarą"

Agata Młynarska z okazji Dnia Babci i Dziadka opublikowała na swoim profilu na Instagramie rodzinne zdjęcie. Widać na nim mamę obecnego męża, Przemysława Schmidta, ale też byłych teściów - rodziców Leszka Kieniewicza. Okazuje się, że dziadkowie dobrze dogadują się zarówno z Agatą, jak i z sobą nawzajem.

- To zdjęcie jest symboliczne – pisze Agata Młynarska. - Są na nim moje dwie teściowe - babunia Grażynka (z ciemnymi włosami) - mama mojego pierwszego męża oraz babcia Reginka (z jasnymi włosami) - mama mojego męża Przemka, z którym tworzymy rodzinę od blisko 10 lat. Między paniami Tata Janek, czyli Dziadziuś Jan Kieniewicz. Mówimy do niego Tato, mój mąż też. Dziadkowie nie mieli najmniejszego problemu, by zasiąść razem przy stole – wyznaje.

W przypadku tej rodziny wszystko jest tak, jak być powinno. Dzieci uwielbiają obie babcie, nie ma konfliktów i niechęci pomiędzy byłymi partnerami. Nic dziwnego, że Agata Młynarska chętnie chwali się tym, jak harmonijnie udało jej się poukładać swoje życie. W dzisiejszych czasach to nie zdarza się często.

Agata Młynarska jest dziennikarką, prezenterką telewizyjną, konferansjerką i aktorką. Trzy razy wychodziła za mąż. Z pierwszym mężem, Leszkiem Kieniewiczem, była związana przez 10 lat. Małżeństwo z Jerzym Porębskim przetrwało rok. Zanim Młynarska poślubiła Schmidta, przez dwa lata była związana z prezenterem pogody, Jarosławem Kretem. Ślub z trzecim mężem odbył się 22 marca 2014 roku.

Źródło artykułu:WP Kobieta