ModaStylizacjeBaza była obcisła. Narzuciła skórzaną marynarkę, a kozaki zrobiły resztę

Baza była obcisła. Narzuciła skórzaną marynarkę, a kozaki zrobiły resztę

Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
07.12.2022 21:52

Klaudia El Dursi pojawiła się na finale jedenastej edycji programu Top Model. Była uczestniczka show, od którego rozpoczęła się jej wielka medialna kariera, postawiła na czerń. Ale nie myślcie, że było nudno. Modelka i prezenterka dokładnie wiedziała, co robi.

Klaudia El Dursi pojawiła się na finałowym odcinku jedenastej już serii Top Model. Celebrytka, która swoje pierwsze kroki w show-biznesie stawiała właśnie w jednej z poprzednich edycji tego programu, tego wieczora postawiła na czerń w dość drapieżnym wydaniu. Choć stylizacja jest monochromatyczna, nie ma tu mowy o nudzie. Wszystko wpasowuje się w obecne trendy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Klaudia El Dursi w obcisłym czarnym kombinezonie

Pojawiają się ostatnio dosłownie wszędzie. Trend na obcisłe kombinezony jest widoczny zarówno w mediach społecznościowych, jak i na ulicy. W światowych stolicach mody kombinezony zobaczymy w przeróżnych wydaniach: eleganckich, bardziej sportowych czy typowo wakacyjnych. Kombinezony skradły serca zagranicznych influencerek. Czy w Polsce zrobią równie wielką karierę, co za oceanem? Klaudia El Dursi wybrała model o głębokiej czerni z efektownym gorsetem, kolejnym niewychodzącym z trendów elementem.

Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi© AKPA | AKPA

Kiedy mowa o dodatkach, w tym przypadku celebrytka nie zaszalała. Wybrała kolczyki, naszyjnik oraz delikatne bransoletki. Złoto pięknie podkreśliło karnację modelki i pięknie współgrało z czernią całej stylizacji.

Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi© AKPA | AKPA

Klaudia El Dursi w skórzanej marynarce i kozakach przed kolano

Modelka doskonale wiedziała, że sam kombinezon to za mało. Stylizację wykończyła skórzaną marynarką, która w tym sezonie jest na absolutnym topie. Włożyła do tego buty, które noszą największe fashionistki - skórzane kozaki przed kolano o prostym kroju.

Dzięki skórzanym elementom całość nabrała smaku. Czy kombinezony mają szansę stać się uniwersalną bazą do różnych stylizacji? Trzeba przyznać, że w eleganckim wydaniu radzą sobie całkiem nieźle.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!